Aktuality

blog-grid

Fotbal Fulnek- Dorost 1:5 (0:1) K utkání do Fulneku jsme po třech porážkách odjížděli s respektem. V prvním poločase se hra přelévala ze strany na stranu a první šanci měli domác...

blog-grid

Dorostenci ani napotřetí nezvítězili Rýmařov – Dorost  (6:1  (4:1) Našim dorostencům se nedělní utkání v Rýmařově vůbec nevydařilo. Už ve 26. min. jsme po dvou brankách ...

blog-grid

Budeme hrát „derby“ v Bolaticích Po vydřeném vítězství s Jakubčovicemi budou hrát naši fotbalisté „A“ mužstva s celkem Bolatic, kde to jistě nebude lehké, neboť s...

# Klub Z V R P S B
1. Rýmařov 10 9 0 1 49:17 27
2. Darkovičky 10 8 0 2 60:31 24
3. FC Vítkovice 1919 10 7 1 2 41:13 22
4. MFK Karviná B 10 6 2 2 31:30 20
5. Nový Jičín 10 6 1 3 48:23 19
6. Kravaře 10 6 1 3 32:24 19
7. Kobeřice 10 6 0 4 36:27 18
8. Krnov 10 4 2 4 33:27 14
9. Kopřivnice 10 4 1 5 40:33 13
10. Jablunkov 10 4 0 6 31:29 12
11. MFK Havířov 10 2 1 7 12:36 7
12. Ostrava - Jih 10 1 3 6 26:40 6
13. Brušperk 10 0 1 9 17:60 1
14. Horní Suchá 10 0 1 9 10:76 1

Soupiska

Hartmann Oliver
Buchta Adam
Reichel Vojtěch
Reichel Michal
Stříbný Vojtěch
Mrovec Max
Harazim Jan
Döhner Martin
Václavík Adam
Stuchlík Ondřej
Kubný David
Besta Ondřej
Birtek Michal
Nevřela Jan

Realizační tým:
Stuchlík Daniel

Rozpis utkání - podzim 2018

DATUM + ČAS DEN SRAZ UTKÁNÍ    
18.08.2018 15:00 SO 14:15 Kobeřice ml.žáci FC Vítkovice 1919 tráva
01.09.2018 14:30 SO 13:45 Kobeřice ml.žáci Darkovičky tráva
05.09.2018 15:30 ST 13:15 Kopřivnice Kobeřice ml. žáci tráva
08.09.2018 14:00 SO 13:15 Kobeřice ml.žáci Horní Suchá tráva
16.09.2018 15:45 NE 11:45 Nový Jičín Kobeřice ml. žáci Životice u N.J.
19.09.2018 15:30 ST 14:30 Kravaře Kobeřice ml.žáci tráva
22.09.2018 14:00 SO 13:15 Kobeřice ml.žáci Krnov tráva
29.09.2018 13:30 SO 11:30 MFK Havířov Kobeřice ml.žáci UT
06.10.2018 13:00 SO 12:15 Kobeřice ml.žáci MFK Karviná B tráva
13.10.2018 10:45 SO 7:00 Rýmařov Kobeřice ml. žáci tráva
20.10.2018 12:00 SO 11:15 Kobeřice ml.žáci Brušperk tráva
27.10.2018 10:45 SO 7:15 Ostrava - Jih Kobeřice ml. žáci tráva
03.11.2018 12:00 SO 11:15 Kobeřice ml. žáci Jablunkov tráva