Aktuality

blog-grid

Budeme hrát „derby“ v Bolaticích Po vydřeném vítězství s Jakubčovicemi budou hrát naši fotbalisté „A“ mužstva s celkem Bolatic, kde to jistě nebude lehké, neboť se jed...

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – TJ Tatran Jakubčovice    3:2  (1:1) Kobeřice na vlastnim trávníku pokořily nepříjemné Jakubčovice, které se do té doby pyšnily stoprocentní bodovou bi...

blog-grid

V příštím utkání hostíme Jakubčovice V druhém domácím utkání přivítáme na našem hřišti průběžně vedoucí celek krajské soutěže 1. A třídy z Jakubčovic, který má po ...

Šimeček Adam, Stuchlík Radim, Kusztubajda Denis, Čujek Jan, Buchta Jan, Hlavenka Pavel
Janík Jakub, Kolek Filip, Kubný Antonín, Jašek Tomáš, Kryštof Zdeněk, Wirth René
Pavel Ševior, Patrik Hartmann, Daniel Petroš, Jan Čujek, Petr Schlischka
Ziegl Radek, Hlavenka Pavel, Mrva David, Janík Jakub, Havelka Jan
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin, masér: Chalupecká Karolína
Ziegl Radek, Havelka Jan, Wirth Robin, Kamrád Tomáš (trenér), Halfar Martin (vedoucí), Stuchlík Petr, Šrajer Jan, Štencel Petr

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 9 7 2 0 21:6 23
2. Jakubčovice 9 7 0 2 32:14 21
3. Štěpánkovice 9 6 0 3 15:10 18
4. Fulnek 9 5 1 3 23:15 16
5. Darkovičky 9 4 4 1 15:10 16
6. Bolatice 9 4 2 3 17:17 14
7. Kravaře 9 3 4 2 15:14 13
8. Mokré Lazce 9 4 1 4 14:15 13
9. Vřesina 9 3 2 4 11:18 11
10. Chlebičov 9 3 1 5 15:14 10
11. Slavkov 9 3 1 5 15:17 10
12. Velké Heraltice 9 2 2 5 10:23 8
13. Ludgeřovice 9 1 2 6 9:23 5
14. Suché Lazce 9 0 0 9 6:22 0

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice 3:2 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0)
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice 1:2 (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice 2:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice  
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře  
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice  
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov  
Neděle 4. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice