Aktuality

blog-grid

TJ Ludgeřovice –TJ Sokol Kobeřice 1:0 (1:0) Dlouhodobý lídr soutěže z Kobeřic přišel během dvou týdnů o své výsostné postavení v čele tabulky. Po porážce s Chlebičovem odjel s nepoř...

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – FK Viktorie Chlebičov     0:3   (0:1)    Kobeřice nedokázaly využít nečekaného výpadku Fulneku, když na vlastním stadionu přenechaly...

blog-grid

Vítáme na našem hřišti mužstvo Viktorie Chlebičov V dalším utkání I. A třídy nás čeká velmi zajímavý a nevyzpytatelný soupeř a to Viktoria Chlebičov. V současné době je n...

Wirth René, Kolek Filip, Kubný Antonín, Šimeček Adam, Mezera Patrik, Švančar Sebastian, Kolarčík Andreas
Kryštof Zdeněk, Schlischka Petr, Ševior Pavel, Štencel Petr, Oberherr Jan, Rother Filip, Hartmann Patrik, Stříbný Martin
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin
Čujek Jan, Buchta Jan, Halfar Martin - předseda, Kamrád Tomáš - trenér, Stuchlík Petr, Wirth Robin

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 24 17 5 2 58:18 56
2. Fulnek⇧ 24 16 4 4 56:24 52
3. Jakubčovice 24 14 5 5 61:36 47
4. Chlebičov 24 13 2 9 47:34 41
5. Bolatice 24 10 6 8 46:35 36
6. Štěpánkovice 24 10 4 10 34:44 34
7. Ludgeřovice 24 8 6 10 32:43 30
8. Darkovičky 24 7 6 11 33:47 27
9. Mokré Lazce 24 8 2 14 40:48 26
10. Kravaře 24 6 7 11 31:40 25
11. Vřesina 24 6 6 12 29:54 24
12. Slavkov 24 6 5 13 32:50 23
13. Velké Heraltice⇩ 24 4 4 16 27:53 16

Mistrovská utkání - Jaro 2019

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 23. 3. 2019 15:00 Velké Heraltice - Kobeřice 1:1 (1:0)
Neděle 31. 3. 2019 15:30 Kobeřice - Fulnek 0:0 (0:0)
Sobota 6. 4. 2019 15:30 Jakubčovice - Kobeřice 1:1 (0:1)
Neděle 14. 4. 2019 16:00 Kobeřice - Bolatice 3:1 (1:0)
Sobota 20. 4. 2019 16:00 Suché Lazce - Kobeřice ZRUŠENO 
Neděle 28. 4. 2019 10:00 Mokré Lazce - Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 5. 5. 2019 16:30 Kobeřice - Chlebičov 0:3 (0:1)
Sobota 11. 5. 2019 16:30 Ludgeřovice - Kobeřice 1:0 (1:0)
Neděle 19. 5. 2019 17:00 Kobeřice - Darkovičky 5:0 (2:0)
Neděle 26. 5. 2019 17:00 Kravaře - Kobeřice 2:3 (1:2)
Neděle 2. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Vřesina 3:0 (10:2)
Neděle 9. 6. 2019 17:00 Slavkov - Kobeřice 0:4 (0:1)
Neděle 16. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Štěpánkovice 5:0 (2:0)