Aktuality

blog-grid

Muži „A“ cestují k dalšímu utkání do Českého Těšína   Po vysokém vítězství s Markvartovicemi sehrají naši fotbalisté „A“ mužstva další zápas na půdě Českého Těš...

blog-grid

Dorost – Hradec n/M  1:3 (1:1) V dalším mistrovském utkání přivítali naši dorostenci mužstvo Hradce n. Moravici. A byli to naši,  kdo se ujal veden, to když Stříbný přistrčil míč...

blog-grid

V neděli budou hrát naši fotbalisté „A“ mužstva poslední domácí utkání, střetnou se s Markvartovicemi  Po důležitém vysokém vítězství ve Vítkově sehraj naši fotbalisté ...

Aktuální tabulka

# Klub Z V R P S B
1. Hlučín B 9 7 1 1 41:9 22
2. Velká Polom 9 6 2 1 29:22 20
3. Dolní Lhota 9 6 1 2 37:11 19
4. Darkovičky 9 6 1 2 29:15 19
5. Hradec nad Moravicí 9 5 2 2 32:19 17
6. Dolní Benešov 9 5 1 3 31:11 16
7. Kobeřice 9 5 0 4 25:20 15
8. Polanka 8 4 2 2 44:17 14
9. Rýmařov 9 3 2 4 25:23 11
10. Svinov 9 3 0 6 10:29 9
11. Háj ve Slezsku 9 2 1 6 14:41 7
12. Fulnek 8 1 1 6 14:26 4
13. Vřesina 9 1 0 8 13:47 3
14. Světlá Hora 9 0 2 7 3:57 2

Soupiska

Brankáři :
Petr Schlischka
Ondra Strzibný
Hráči :
Sebastián Švančar
Petr Wittek
Tomáš Mrovec
Martin Moravec
Martin Stříbný
Andreas Kolarčík
Tomáš Bolacký
Vítek Heim
Filip Rother
Matouš Seidler
Filip Stromský
Filip Peterek
Adam Hartmann
Nikolas Kaspar
Tomáš Novák
Štěpán Stříbný ( ještě žák )
Antonín Kubný (v kádru A mužstva)
Filip Kollek (v kádru A mužstva)

Trenéři:
Bitomský Tomáš
Jurček Zdeněk
Krčma Pavel
Mrva Jiří

Rozpis utkání - podzim 2018

DEN DATUM + ČAS SRAZ UTKÁNÍ  
PO 20.08.2018 17:00 15:30 Hradec nad Moravicí Kobeřice dorost
NE 26.08.2018 14:45 14:00 Kobeřice dorost Dolní Lhota
NE 02.09.2018 13:00 10:45 Rýmařov Kobeřice dorost
SO 08.09.2018 12:30 10:30 Fulnek Kobeřice dorost
NE 16.09.2018 13:45 13:00 Kobeřice dorost Hlučín B
ST 19.09.2018 17:00 16:15 Kobeřice dorost Dolní Benešov
SO 22.09.2018 10:45 8:30 Světlá Hora Kobeřice dorost
NE 30.09.2018 13:15 12:30 Kobeřice dorost Svinov
SO 06.10.2018 12:30 11:15 Darkovičky Kobeřice dorost
NE 14.10.2018 12:45 12:00 Kobeřice dorost Velká Polom
NE 21.10.2018 11:30 10:00 Vřesina Kobeřice dorost
NE 28.10.2018 11:45 11:00 Kobeřice dorost Polanka
NE 04.11.2018 11:45 10:30 Háj ve Slezsku Kobeřice dorost