Aktuality

blog-grid

TJ Vendryně – TJ Sokol Kobeřice 5:1 (3:1) Naši hráči se nachází i po utkání s Vendryní na posledním místě krajského přeboru, neboť nezvládli důležitý zápas o pomyslných 6 bodů...

blog-grid

Muži“A“ jedou k důležitému utkání do Vendryně Po utkání s Čeladnou, které jsme opět prohráli, budou naši fotbalisté „A“ mužstva hrát venku s celkem Vendryně, která je s pět...

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice – SK Beskyd Čeladná  1:2 (1:1) Naši hráči „A“ mužstva si neporadili ani s nováčkem soutěže. Naši se sice ujali vedení Zdeňkem Kryštofem brankou ze 13. minuty, kdy p...

Wirth René, Kolek Filip, Kubný Antonín, Šimeček Adam, Mezera Patrik, Švančar Sebastian, Kolarčík Andreas
Kryštof Zdeněk, Schlischka Petr, Ševior Pavel, Štencel Petr, Oberherr Jan, Rother Filip, Hartmann Patrik, Stříbný Martin
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin
Čujek Jan, Buchta Jan, Halfar Martin - předseda, Kamrád Tomáš - trenér, Stuchlík Petr, Wirth Robin

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 24 17 5 2 58:18 56
2. Fulnek⇧ 24 16 4 4 56:24 52
3. Jakubčovice 24 14 5 5 61:36 47
4. Chlebičov 24 13 2 9 47:34 41
5. Bolatice 24 10 6 8 46:35 36
6. Štěpánkovice 24 10 4 10 34:44 34
7. Ludgeřovice 24 8 6 10 32:43 30
8. Darkovičky 24 7 6 11 33:47 27
9. Mokré Lazce 24 8 2 14 40:48 26
10. Kravaře 24 6 7 11 31:40 25
11. Vřesina 24 6 6 12 29:54 24
12. Slavkov 24 6 5 13 32:50 23
13. Velké Heraltice⇩ 24 4 4 16 27:53 16

Mistrovská utkání - Jaro 2019

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 23. 3. 2019 15:00 Velké Heraltice - Kobeřice 1:1 (1:0)
Neděle 31. 3. 2019 15:30 Kobeřice - Fulnek 0:0 (0:0)
Sobota 6. 4. 2019 15:30 Jakubčovice - Kobeřice 1:1 (0:1)
Neděle 14. 4. 2019 16:00 Kobeřice - Bolatice 3:1 (1:0)
Sobota 20. 4. 2019 16:00 Suché Lazce - Kobeřice ZRUŠENO 
Neděle 28. 4. 2019 10:00 Mokré Lazce - Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 5. 5. 2019 16:30 Kobeřice - Chlebičov 0:3 (0:1)
Sobota 11. 5. 2019 16:30 Ludgeřovice - Kobeřice 1:0 (1:0)
Neděle 19. 5. 2019 17:00 Kobeřice - Darkovičky 5:0 (2:0)
Neděle 26. 5. 2019 17:00 Kravaře - Kobeřice 2:3 (1:2)
Neděle 2. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Vřesina 3:0 (10:2)
Neděle 9. 6. 2019 17:00 Slavkov - Kobeřice 0:4 (0:1)
Neděle 16. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Štěpánkovice 5:0 (2:0)