Aktuality

blog-grid

Šenov – Kobeřice „A“ 6:1 (5:1) V notně oslabené sestavě zajížděli naši fotbalisté na půdu Šenova. Našim z nejrůznějších důvodů chyběli Schreier, Žmolík, Petr Stuchlík, je...

blog-grid

Muži „A“ budou hrát v Šenově o důležité body Po jednobrankovém vítězství nad Vendryní budou hráči „A“ mužstva Kobeřic hrát venku a to s celkem Šenova, který se stejně jako na...

blog-grid

Kobeřice „A“ – Vendryně 1:0 (0:0)   Kobeřice dvakrát za sebou nastoupily před vlastními příznivci a výhodu domácího pro­středí přetavily v šestibodový zisk. Nedělní duel nabí...

Wirth René, Kolek Filip, Kubný Antonín, Šimeček Adam, Mezera Patrik, Švančar Sebastian, Kolarčík Andreas
Kryštof Zdeněk, Schlischka Petr, Ševior Pavel, Štencel Petr, Oberherr Jan, Rother Filip, Hartmann Patrik, Stříbný Martin
trenér: Kamrád Tomáš, vedoucí: Halfar Martin
Čujek Jan, Buchta Jan, Halfar Martin - předseda, Kamrád Tomáš - trenér, Stuchlík Petr, Wirth Robin

Aktuální tabulka

# Tým Z V R P Skóre B
1. Kobeřice 13 11 2 0 26:6 35
2. Fulnek 13 9 1 3 41:17 28
3. Jakubčovice 13 9 1 3 38:19 28
4. Darkovičky 13 6 4 3 25:19 22
5. Štěpánkovice 13 7 1 5 20:19 22
6. Bolatice 13 6 2 5 28:22 20
7. Chlebičov 13 6 1 6 24:19 19
8. Kravaře 13 4 5 4 20:20 17
9. Mokré Lazce 13 5 1 7 22:24 16
10. Slavkov 13 5 1 7 20:24 16
11. Vřesina 13 4 2 7 15:29 14
12. Ludgeřovice 13 3 3 7 18:30 12
13. Velké Heraltice 13 3 2 8 15:32 11
14. Suché Lazce 13 0 0 13 10:42 0

Mistrovská utkání - Jaro 2019

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 23. 3. 2019 15:00 Velké Heraltice - Kobeřice  
Neděle 31. 3. 2019 15:30 Kobeřice - Fulnek  
Sobota 6. 4. 2019 15:30 Jakubčovice - Kobeřice  
Neděle 14. 4. 2019 16:00 Kobeřice - Bolatice  
Sobota 20. 4. 2019 16:00 Suché Lazce - Kobeřice  
Neděle 28. 4. 2019 10:00 Mokré Lazce - Kobeřice  
Neděle 5. 5. 2019 16:30 Kobeřice - Chlebičov  
Sobota 11. 5. 2019 16:30 Ludgeřovice - Kobeřice  
Neděle 19. 5. 2019 17:00 Kobeřice - Darkovičky  
Neděle 26. 5. 2019 17:00 Kravaře - Kobeřice  
Neděle 2. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Vřesina  
Neděle 9. 6. 2019 17:00 Slavkov - Kobeřice  
Neděle 16. 6. 2019 17:00 Kobeřice - Štěpánkovice  

Mistrovská utkání - podzim 2018

DenDatumČasUtkáníVýsledek
Sobota 11. 8. 2018 17:00 Kobeřice - Velké Heraltice 3:1 (2:0)
Sobota 18. 8. 2018 17:00 Fulnek – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 26. 8. 2018 17:00 Kobeřice – Jakubčovice 3:2 (1:1)
Neděle 2. 9. 2018 16:30 Bolatice – Kobeřice 1:3 (0:2)
Neděle 9. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Suché Lazce 3:0 (0:0)
Neděle 16. 9. 2018 16:00 Kobeřice - Mokré Lazce 4:1 (0:0)
Sobota 22. 9. 2018 16:00 Chlebičov – Kobeřice 1:2 (1:0)
Neděle 30. 9. 2018 15:30 Kobeřice – Ludgeřovice 2:0 (3:0)
Neděle 7. 10. 2018 15:00 Darkovičky – Kobeřice 0:0 (0:0)
Neděle 14. 10. 2018 15:00 Kobeřice – Kravaře 1:0 (1:0)
Neděle 21. 10. 2018 14:00 Vřesina – Kobeřice 0:1 (0:0)
Neděle 28. 10. 2018 14:00 Kobeřice – Slavkov 2:0 (1:0)
Sobota 3. 11. 2018 14:00 Štěpánkovice – Kobeřice 0:1 (0:1)