Aktuality

blog-grid

TJ Sokol Kobeřice B  – TJ Sokol Dobroslavice    7:0   (4:0)   Branky: 4. Kryštof Zdeněk, 6. Kaspar Nicolas, 30. Janík Libor (pen.), 37. Šimeček Adam, 49....

blog-grid

A muži Volno   B muži Sobota 2. listopadu 2019  14:00 Muži B – Dobroslavice   Starší dorost Sobota 2. listopadu 2019  9:45 Těrlicko – Starší dorost &n...

blog-grid

A muži Neděle 27. října 2019  14:00 Muži A – Břidličná   B muži Sobota 26. října 2019  14:00 Kozmice B – Muži B    Dorosty mají volno     St...

Tabulka staršího dorostu

# Klub Z V R P S B
1. Frýdlant n.O. 11 8 1 2 57:27 25 0 0
2. Kravaře 11 7 3 1 42:28 24 0 0
3. Petřkovice 11 6 3 2 23:17 21 0 0
4. Hlubina 11 6 1 4 20:32 19 0 0
5. Frenštát p. R. 11 5 3 3 35:41 18 0 0
6. Bílovec 11 5 2 4 34:24 17 0 0
7. Kobeřice 11 5 1 5 36:25 16 0 0
8. Krnov 11 5 0 6 32:28 15 0 0
9. Horní Suchá 11 3 2 6 28:31 11 0 0
10. Těrlicko 11 3 2 6 26:40 11 0 0
11. Slavia Opava 11 2 0 9 18:38 6 0 0
12. Staříč 11 1 2 8 13:33 5 0 0

Soupiska

Brankáři :
Petr Schlischka
Ondra Strzibný
Hráči :
Sebastián Švančar
Petr Wittek
Tomáš Mrovec
Martin Moravec
Martin Stříbný
Andreas Kolarčík
Tomáš Bolacký
Vítek Heim
Filip Rother
Matouš Seidler
Filip Stromský
Filip Peterek
Adam Hartmann
Nikolas Kaspar
Tomáš Novák
Štěpán Stříbný ( ještě žák )
Antonín Kubný (v kádru A mužstva)
Filip Kollek (v kádru A mužstva)

Trenéři:
Bitomský Tomáš
Jurček Zdeněk
Krčma Pavel
Mrva Jiří

Tabulka mladšího dorostu

# Klub Z V R P S B
1. Frýdlant n.O. 11 8 1 2 57:27 25
2. Kravaře 11 7 3 1 42:28 24
3. Petřkovice 11 6 3 2 23:17 21
4. Hlubina 11 6 1 4 20:32 19
5. Frenštát p. R. 11 5 3 3 35:41 18
6. Bílovec 11 5 2 4 34:24 17
7. Kobeřice 11 5 1 5 36:25 16
8. Krnov 11 5 0 6 32:28 15
9. Horní Suchá 11 3 2 6 28:31 11
10. Těrlicko 11 3 2 6 26:40 11
11. Slavia Opava 11 2 0 9 18:38 6
12. Staříč 11 1 2 8 13:33 5

Mistrovská utkání - podzim 2019

Dorost DEN SRAZ    
11.08.2019 12:45 NE 12:00 Kobeřice St. Dor. Hlubina
11.08.2019 15:00 NE 14:15 Kobeřice Ml. Dor. Hlubina
25.08.2019 12:45 NE 12:00 Kobeřice St.Dor. Frenštát p. R.
25.08.2019 15:00 NE 14:15 Kobeřice Ml.Dor. Frenštát p. R.
01.09.2019 9:30 NE 7:45 Bílovec Kobeřice St.Dor.
01.09.2019 11:45 NE 7:45 Bílovec Kobeřice Ml.Dor.
08.09.2019 11:45 NE 11:00 Kobeřice St.Dor. Kravaře
08.09.2019 14:00 NE 13:15 Kobeřice Ml.Dor. Kravaře
14.09.2019 10:15 SO 8:15 Frýdlant n.O. Kobeřice Ml.Dor.
14.09.2019 12:15 SO 8:15 Frýdlant n.O. Kobeřice St.Dor.
22.09.2019 11:30 NE 9:30 Horní Suchá Kobeřice St.Dor.
22.09.2019 13:45 NE 9:30 Horní Suchá Kobeřice Ml.Dor.
29.09.2019 11:15 NE 10:30 Kobeřice St.Dor. Slavia Opava
29.09.2019 13:30 NE 12:45 Kobeřice Ml.Dor. Slavia Opava
06.10.2019 12:00 NE 10:30 Petřkovice Kobeřice Ml.Dor
06.10.2019 14:15 NE 10:30 Petřkovice Kobeřice St.Dor.
13.10.2019 10:45 NE 10:00 Kobeřice St.Dor. Krnov
13.10.2019 13:00 NE 12:15 Kobeřice Ml.Dor. Krnov
19.10.2019 10:00 SO 8:00 Staříč Kobeřice St.Dor
19.10.2019 12:15 SO 8:00 Staříč Kobeřice Ml.Dor
02.11.2019 9:45 SO 7:45 Těrlicko Kobeřice St.Dor.
02.11.2019 12:00 SO 7:45 Těrlicko Kobeřice Ml.Dor.