Dorost – Vratimov 12:0 (7:0)

V neděli do Kobeřic zavítalo čtvrté mužstvo tabulky Vratimov, kde naši dorostenci na podzim získali svůj první mistrovský bod v krajské soutěži za remízu 4:4. Už od první minuty bylo vidět, že hosté působí odevzdaným dojmem a bylo jen otázkou času, kdy začnou padat góly do jejich branky. Naši chlapci předváděli nádherné akce a do poločasu vyprovodili hosty sedmi brankovým přídělem. Ve druhém poločase dostali příležitost všichni hráči z lavičky, ale i tak se hrálo na jednu branku. Po mnoha ještě nevyužitých šancích se nakonec skóre zastavilo na výsledku 12:0.

Branky Kobeřic: 19., 39., 60 Antonín Kubný, 48., 52., 56 Filip Ohřál, 9., 43. Pavel Zajíček, 8. Tomáš Bolacký, 31. Radim Stuchlík, 45. Martin Stříbný a 78. Filip Peterek

Sestava našeho mužstva: Schlischka – Wittek (46. Konečný), Kollek, Oberher (60. Čech), Moravec, – Zajíček (46. Obral), Stuchlik (60. Christoph), Bitomský, Stříbný (46. Peterek) – Kubný (60.Kolarcik), Bolacký