Darkovičky – dorost Kobeřice 0:8 (0:3)

Další mistrovské utkání  sehráli naší dorostenci na hřišti v Darkovičkách, kde se  do 29. min. hrála spíše nepřesná nakopávaná než kvalitní fotbal. Obrat nastal právě v tomto čase a to když Bolacký našel zpětnou přihrávkou Zajíčka a ten nezaváhal – 0:1. Ve 31 min. Stříbný našel Bolackého a ten dorážel – 0:2. V téže minutě vystihl nedorozumění domácí obrany s brankářem Zajíček a pohodlně závěsil do prázdné branky – 0:3.

Ve druhém poločase střelecky dominovalo už jen mužstvo Kobeřic. V 56. min. se z dálky trefil Kubný, v 69. min. putoval míč po ose Stuchlík – Zajíček až ke Kubnému a ten už věděl co s míčem a rázem to bylo 0:5. V rozmezí 72. – 78. min. spoluhráči dvakrát našli volného Zajíčka a ten byl prostě při střelecké chuti – 0:7. A aby toho nebylo málo, tak v 88. min. našel Kubný zcela volného Švančara, který svou premiérovou brankou stanovil konečné skóre zápasu na 0:8. Tímto výsledkem se naši dorostenci vrátili na 3. místo tabulky krajské soutěže dorostu.

Branky:  29., 31., 72., 78. Zajíček, 56., 69. Kubný, 31. Bolacký a 88. Švančar

Sestava: Schlischka  – Wittek (46. Konečný), Kollek, Stuchlik, Moravec – Zajíček, Kubný, Kolarčík ( 62. Novák ), Stříbný – Bolacký, Ohřál (10. Rother, 57. Švančar )

Starší i mladší žáci porazili Dolní Benešov

Starší i mladší žáci Kobeřic se střetli v dalším kole krajské soutěže s Dolním Benešovem. Obě mužstva si připsala cenná vítězství.