TJ Vítkov – Dorost 2:4 (0:3)

V neděli hráli naší dorostenci své další mistrovské utkání, tentokrát ve Vítkově. Od začátku byli aktivnější, avšak střelu Zajíčka vyrazil brankář na roh, Kubný trefil tyč a dorážku Stříbného brankář vyrazil. Do 37. min. bylo skóre stále 0:0, ale počet rohů rostl jako na běžícím pásu. Ve zmiňované minutě zahrával trestný kop Zajíček, který nacvičenou akcí přihrál Stříbnému, ten našel před brankou  Stuchlika, jenž nadvakrát překonal domácího brankáře – 0:1. Ve 38. min. ideálně vystřelil Kolarčík – 0:2. O minutu později po rychlé akci vystřelil Zajíček a do branky dorážel Bolacký – 0:3.

Ve druhé půli opět dostali příležitost hráči z lavičky a byli to domácí, jež začali hýřit aktivitou, a naše obrana začala chybovat. V 59. min. chybně rozehrál Kollek a střela domácího Vlčka byla přesná – 1:3. Naši odpověděli v 73. min., kdy chytrou střelou přehodil domácího brankáře  Kubný – 1:4. O dvě minuty později udělal minelu ve vápně Konečný a domácí Vlček vytasil nádherné nůžky a svou druhou brankou snížil na 2:4. Sedm minut před koncem neproměnil své sólo Holčák a naši již dvoubrankové vedení udrželi. Tímto vítězstvím se naši dorostenci o skóre dostali na druhé místo tabulky KS.

Branky: 59.,75. Vlček  – 37. Stuchlik, 38. Kolarčík, 39. Bolacký, 73. Kubný

Sestava: Schlischka – Wittek (57. Peterek), Kollek, Stuchlik, Konečný – Moravec (46. Bitomský), Kolarčik (57. Slanina), Kubný, Stříbný (78. Holčák) – Zajíček (65. Švančar), Bolacký

Žáci se střetli s Městem Albrechtice

Starší a mladší žáci Kobeřic se střetli v dalším kole krajské soutěže s Městem Albrechtice. Starší žáci remizovali, mladší vyhráli vysokým podílem 3:16!!