Dorost – Hradec n/M  1:3 (1:1)

V dalším mistrovském utkání přivítali naši dorostenci mužstvo Hradce n. Moravici. A byli to naši,  kdo se ujal veden, to když Stříbný přistrčil míč Kolarčíkovi a přesná střela skončila v brance soupeře – 1:0. Poté začali pátálie našeho mužstva. Nejprve se ve 12. min. zranil Stříbný, aby o dvě minuty později zasahoval u postranní čáry brankář Schlischka, toho využil hostující Levay a nabídnutou šanci proměnil – 1:1. A aby toho nebylo málo, tak ve 3.1 min. inkasoval tvrdou ránu do  hlavy náš brankář a do branky musel náš stoper Wittek. To bylo vše zajímavé z první půle.

Ve druhém poločase hosté vycítili svou šanci na dobrý výsledek a míči za naši obranu hrozili nebezpečnými brejky. Zvláště nebezpečný byl hostující útočník Lichý, který z několika svých pokusů proměnil dva a to v 61. a v 88. minutě. Stanovil tak konečný výsledek na 1:3. Naši hráči se snažili, ale v tomto utkání byli horší než náš soupeř a zaslouženě prohráli.

Branky: 5. Kolarčík  –  14. Levay, 61. a 88. Lichý

Sestava:  Schlischka (31. Rother ) – Konečný, Wittek, Kollek, Moravec (62. Novák) -Stříbný (12. Švančar), Kolaríik, Bolacký, Bítomský – Kubný, Slanina

Žáci hráli doma s Vrbnem

Starší i mladší žáci Kobeřic  se střetli v dalším kole krajské soutěže s Vrbnem p/Pradědem.  Starší žáci prohráli 1:2, mladší vyhráli 1:0.