V sobotu 18. 6. 2016 se uskutečnil turnaj „O pohár generála Heliodora Píky“ mladší přípravka (ročník nar. 2007 a mladší) ve Štítině.

Turnaje se zúčastnila tato mužstva:

TJ Tatran Štítina, TJ Hradec nad Moravicí, MFK Kravaře a TJ Sokol Kobeřice

Naši nejmenší hráči se umístili po velmi vyrovnaném boji na krásném druhém místě. Fotbalová utkání byla odehrána s velkým nasazením, bojovností a rovněž s krásnými fotbalovými momenty, které byly oceněny bouřlivým potleskem přihlížejících diváků.

Výsledky našich kluků:

TJ Sokol Kobeřice – TJ Tatran Štítina 3:1, 6:0

TJ Sokol Kobeřice – TJ Hradec nad Moravicí 4:2, 2:0

TJ Sokol Kobeřice – MFK Kravaře 2:3, 2:4

Hráči:

Erik Pašek, Jakub Žídek, Adam Šoltys, Marek Poništ, Robin Václavík, Filip Stoklasa, Pavel Harazim, Jan Harazim a Nikolas Grigarčík

U tak malých hráčů není rozhodující výsledek, ale radost zahrát si fotbal a především najít chuť ke sportu. To naši nejmenší hráči dokázali a věříme, že i v dalším období zůstanou tyto děti aktivně zapojeny do sportu.

Zároveň bych chtěl touto cestou popřát všem krásné a klidné prožití prázdnin.

Po skončení turnaje proběhlo v areálu TJ Sokol ukončení, kterého se zúčastnili jak hráči a trenéři, tak i rodiče dětí. Posezení proběhlo v přátelské atmosféře. Touto cestou chci poděkovat všem rodičům za podporu a trpělivost a rovněž vedení TJ Sokol za spolupráci a podporu!

Trenér: Pavel Dubělčík

Foto z ukončení: