TJ Sokol Kobeřice – FC IRP Český Těšín 1:2 (1:1)

V předehrávce druhého kola krajského přeboru jsme hráli na domácí půdě proti celku Českého Těšína. Po prvním poločase byl stav nerozhodný 1:1, ale ve druhém padla rozhodujíc branka z kopačky hostujícího Fizka.

Naši hráči nastoupili s odhodláním potvrdit vítězství z Krnova. V tomto zápase se však skóre měnilo už ve 23. minutě, kdy náš brankář Hluchník vyrazil míč před sebe a hostující Šťávka rozvlnil naši síť. Vyrovnání však přišlo brzy. Wirth nacentroval a Kryštof se hlavou nemýlil.

Hned zkraje druhého poločasu jsme hráli přesilovku, kdy pro druhou žlutou a následně červenou šel dříve do kabin těšínský Folwarczny. Našemu týmu to však paradoxně spíše uškodilo než prospělo. V 62. minutě se trefil přímo z trestného kopu Fízek. Poté ještě měli šance Boček s Davidem Janíkem, ale naše závěrečné úsilí bylo spíše platonické a vyrovnání se nekonalo. Konečný výsledek Kobeřice – Český Těšín 1:2. Po tomto kole jsme na 10. místě se třemi body.

Kobeřice – Český Těšín  1:2 (1:1)

Branky: 25. Kryštof – 23. Šťávka, Fizek

Naše sestava: Hluchník – P. Stuchlík, Janík, Buchta, Schreier (80.Kubný) – R. Stuchlík, (63. Čujek), Wirth, Jašek, Kryštof – Šimeček, Boček, Trenér Tomáš Kamrád

 

Výsledky krajského přeboru

Kobeřice – Český Těšín 1:2 (1:1)
Bílovec – Polanka 2:2 (2:1)
SO Bruntál – Frenštát p. R. 1:3 (0:0)
Vendryně – Bohumín 5:3 (2:1)
Břidličná – Heřmanice 3:2 (1:1)
Háj ve Slezsku – Dětmarovice 0:2 (0:1)
Slavia Orlová – Šenov 1:1 (1:0)
Čeladná – Krnov 3:0 (2:0)

Leave us a reply