Hráči našeho „A“ mužstva absolvovali v uplynulých dnech dvě domácí utkání v rozmezí tří dnů. Bohužel se jim nepodařilo ani v jednom z nich bodovat a po pěti kolech jsou na poslední příčce krajského přeboru.

TJ Sokol Kobeřice – FK SK Polanka 2:3 (2:0)

Bez několika opor a zkušených hráčů nastoupili naši hráči do důležitého utkání s Polankou. V první půli jsme to pěkně rozjeli a první branku vsítili již ve 13. minutě, kdy autorem byl navrátilec z Dolního Benešova Oberherr Jan. Ve 20. minutě jsme zvyšovali Šimečkem na 2:0 a zdálo se, že utkání dovedeme do vítězného konce, neboť jsme měli další velké příležitosti k navýšení skóre.

Naši hráči však jakoby zapomněli, že fotbal se hraje 90. minut. Do druhého poločasu nastoupilo jakoby vyměněné mužstvo. Naši kluci přestali hrát, hráči Polanky to vycítili a začali naše kluky přehrávat. Nejenže srovnali pro ně nepříznivý stav, ale dokonce dokázali vyhrát a to díky naší vlastní brance z 83. minuty.

Sestava našeho celku:

Střídali: Oberherr Adam a Čujek Jan

TJ Sokol Kobeřice – FK Bospor Bohumín 0:2 (0:0)

V předehrávce 15. kola krajského přeboru jsme ve středu hostili na domácím hřišti celek Bohumína. Ten k nám přijel jako třetí tým průběžné tabulky, takže byl v utkání velký favorit. Naši hráči drželi krok s favorizovaným celkem téměř 80. minut. Za tu dobu si soupeř nevypracoval čistou gólovou šanci. To samé však platí i pro naše hráče, i když hlavička Pavlíčka ze 75. minuty po rohu skončila na tyči a z následného závaru již nic vážného nebylo. Slibný nerozhodný výsledek jsme udržovali až do 79. minuty, kdy nám po nenápadné akci vsítil branku střídající Jatagandzidis. Od této chvíle jsme se sice snažili vyrovnat nepříznivý stav, ale další střídající hráč Šiška, který přišel na hřiště až v 82. minutě, nám dal rozhodující branku střelou umístěnou k tyči Hluchníkovy svatyně. Naši hráči jsou tak nadále na poslední příčce tabulky krajského přeboru se ziskem 3 bodů za úvodní vítězství v Krnově.