Muži“A“ budou hrát opět venku, tentokrát se střetnou s Bílovcem

Po utkání v Břidličné budou naši hráči „A“ mužstva hrát s Bílovcem, který je po šesti utkáních na 7. místě tabulky krajského přeboru. Jejich bilance je velmi vyrovnaná, když 2x vyhrál, 2x remizoval a 2x okusil hořkost porážky. Do utkání s námi jde po vítězství v Dětmarovicích, které přesvědčil o svých kvalitách výhrou 3:1. Celkově Bílovec dal soupeřům 12 a obdržel 10 branek.

Našim hráčům se v tomto ročníku nedaří a jdou od porážky k porážce, i když v některých utkáních je náš herní projev velmi snaživý. Jsme na posledním místě tabulky krajského přeboru a potřebovali bychom prolomit konečně fotbalové neúspěchy a v některých utkáních už konečně bodovat. No třeba tomu tak bude už v utkání s Bílovcem. Utkání Bílovec – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v neděli 11. září 2016 v 16:00 hodin. Odjezd k utkání je ve 14:00 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce našeho „A“ mužstva.

Slavia Orlová – Krnov Heřmanice – Háj ve Slezsku
Čeladná – Břidličná Břidličná – Vendryně
Vendryně – Polanka Český Těšín – Slavia Orlová
Háj ve Slezsku – Český Těšín Frenštát p. R. – Bílovec
Dětmarovice – Frenštát p. R. Bohumín – Dětmarovice
Šenov – Bohumín Kobeřice – Čeladná
Bílovec – Kobeřice Krnov – Šenov
SO Bruntál – Heřmanice Polanka – SO Bruntál

Muži „B“ budou hrát doma s Hlavnicí

Po prohře doma s Hradcem se střetnou naši fotbalisté „B“ mužstva opět v domácím prostředí, tentokrát změří síly s celkem Hlavnice, která je na 2. místě tabulky okresního přeboru. Zatím ještě neprohrála, když 3x vyhrála a jednou skončilo její utkání nerozhodně.

Naši hráči jdou do utkání jako jedenáctý celek tabulky okresního přeboru. Zatím jsme získali 3 body za vítězství ve Vávrovicích 2:0. Soupeřům jsme vsítili 3 a obdrželi 9 branek. Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Hlavnice se bude hrát v sobotu 10. září od 16:00 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce naší „dvojky“.

Vávrovice – Pustá Polom „B“ Stěbořice – Vřesina
Hradec nad Moravicí – Stěbořice Pustá Polom „B“ – Malé Hoštice
Jakartovice – Slavia Opava Hlavnice – Hradec nad Moravicí
Kobeřice „B“ – Hlavnice Slavia Opava – Vávrovice
Malé Hoštice – Bělá Bělá – Litultovice
Vřesina – Budišov nad Budišovkou Hněvošice – Kobeřice „B“
Litultovice – Hněvošice Budišov nad Budišovkou – Jakartovice

Dorostenci se střetnou s Klimkovicemi

Naši dorostenci sehrají další utkání venku, tentokrát se střetnou s Klimkovicemi, které jsou na 4. místě krajské soutěže dorostu. Zatím vyhráli tři utkání a jednou remizovali a neokusili hořkost porážky.

Naši dorostenci jsou druzí, když 4x vyhráli a rovněž ještě neprohráli. Jedná se tedy o souboj dvou neporažených celků. Utkání krajské soutěže dorostu Klimkovice – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v sobotu 10. září od 13:30 hodin. Odjezd k utkání je ve 12:00 hodin.

Polanka – Město Albrechtice Vrbno pod Pradědem – Studénka
Studénka – Rýmařov Město Albrechtice – Horní Benešov
Klimkovice – Kobeřice Vítkov – Kobeřice
Svinov – Dolní Benešov Svinov – Darkovičky
Vrbno pod Pradědem – Vítkov Klimkovice – Hradec nad Moravicí
Darkovičky – Horní Benešov Dolní Benešov – Rýmařov
Hradec nad Moravicí – Vratimov Polanka – Fulnek

Starší a mladší žáci budou hrát s Vítkovem

Starší žáci začínají v sobotu 10. září od 12:15 hodin, mladší ve 14:00 hodin.

Kobeřice – Vítkov Břidličná – Slavia Opava
Dolní Benešov – Vrbno Vítkov – Dolní Benešov