No image

FC Bílovec  – TJ Sokol Kobeřice 6:1 (5:0)

Našim hráčům „A“ mužstva se v tomto ročníku krajského přeboru zatím vůbec nedaří. Jdou od porážky k porážce. Nejinak tomu bylo i v utkání s Bílovcem, kde jsme utržili pořádný debakl v podobě porážky 1:6. Prohrávali jsme již ve 4. minutě, kdy našeho brankáře  Hluchníka překonal ranou z dálky Pěla. Do poločasu jsme dostali další 4 branky a šli do kabin za stavu 0:5. Šestou branku jsme si dali po přestávce sami z kopačky Davida Janíka. Na konečných 1:6 pro domácí upravil v 76. minutě po pěkné akci Jan Oberherr.

K utkání se vyjádřil trenér Tomáš Kamrád: „Utkání nám vůbec nevyšlo. Brzy jsme nabrali dvoubrankové manko a v poločase bylo rozhodnuto. Děláme hloupé chyby, které soupeři tvrdě trestají. Musíme se od něčeho odrazit“.

Sestava našeho celku:                                                                                                           Hluchník – P. Stuchlík, Schreier, Wirth ( 33. D. Janík), Jašek ( 33. R. Stuchlík),  Boček (61. Kubný), Žmolík, Pavlíček, Kryštof, Šimeček, J.Oberherr.