TJ Vendryně – TJ Sokol Kobeřice 5:1 (3:1)

Naši hráči se nachází i po utkání s Vendryní na posledním místě krajského přeboru, neboť nezvládli důležitý zápas o pomyslných 6 bodů a jejich fotbalová krize se i nadále prohlubuje.
V utkání jsme začli skvěle a vedli jsme od 4. minuty brankou Zdeňka Kryštofa. Ale to byl bohužel jediný světlý okamžik sobotního zápasu. Vzhledem k tomu, že naši brankáři mají zdravotní potíže, byl na pomoc povolán zkušený brankář Radim Volný ze Štěpánkovic. Ale ani on nemohl zabránit naší vysoké porážce. Do poločasu nejenže soupeř dokázal srovnat, ale dokonce vedl o dvě branky.

Ve druhém poločase soupeř pečetil své vysoké vítězství, když se trefili v 64. minutě Racko a v 89. Guznar, který tak upravil na konečných 5:1 pro domácí celek.

Sestava našeho celku: Volný – P. Stuchlík, D. Janík, Schreier, Pavlíček, (46.Buchta)- Kryštof (86.Kolek), Jašek, Wirth, J.Janík (65.R.Stuchlík) – Boček (46.Čujek), J. Oberherr (88.Bolacký).