TJ Sokol Kobeřice – SO Bruntál  2:1 (2:1)

V utkání s Bruntálem chtěli naši hráči dokázat, že fotbal hrát nezapomněli a podali bojovný výkon, který vedl ke druhému vítězství v sezoně krajského přeboru. Obrovskou příležitost měl v úvodu Jan Oberherr, který šel sám na branku soupeře, ale ve finální fázi mířil dosti nepřesně. O sedm minut později týž hráč převzal míč od Davida Janíka, předal na dobře postaveného Jana Čujka, který poslal kobeřické mužstvo do vedení. Ve 36. minutě Jakub Janík prodloužil míč hlavou Kryštofovi a ten trefil přesně ke vzdálenější tyči na dvoubrankové vedení. Těsně před přestávkou si vzali slovo také hostující hráči. Přímý kop vykopával gólman Volný pouze před sebe, kde dobíhal nepokrytý hostující Orság, který usměrnil míč do naší svatyně – 2:1.

Po změně stran scházely jen centimetry ke třetímu gólu Kubovi Janíkovi, branku nevsítil ani Kryštof ze standardní situace, kdy hostující brankář Minarčík předvedl výborný zákrok a vytáhl míč mimo tři tyče. Rovněž lob střídajícího Wirtha neznamenal branku a tak utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácího celku, neboť hosté působili vcelku bezzubým dojmem. Naši hráči se tak tímto vítězstvím trošku přiblížili ostatním mužstvům. Máme šest bodů a k dalšímu utkání pojedeme do Háje ve Slezsku.

Sestava našeho celku: Volný – Schreier, D. Janík (82. Pavlíček), 46. Buchta, J.Janík (88.Boček) – P.Stuchlík, Žmolík, Jašek, Kryštof (90.R.Stuchlík), Čujek (66.Wirth), J.Oberherr