V posledním utkání podzimu budeme předehrávat 16. kolo KP, ve kterém se v domácím prostředí střetneme s Krnovem.

Krnov se v současné době nachází na 8. místě tabulky, když shodně 5x vyhrál, 5x remizoval a 5x byl poražen při skóre 22:27. Do utkání s námi nastupuje po domácím jednobrankovém vítězství nad Polankou.

Naši hráči  jdou do utkání jako poslední celek tabulky a v utkání by potřebovali nutně zvítězit, aby přiživili šance na záchranu v KP. Doposud jsme vyhráli jen 3x, jednou remizovali a 11x prohráli. Hlavně zamrzí mnohdy zbytečné ztráty v domácím prostředí, které by pro nás mělo být nedobytnou tvrzí. Podzimní vzájemný duel skončil našim vítězstvím 1:0. Utkání krajského přeboru  Kobeřice – Krnov se bude hrát v neděli 13. listopadu od 13:30 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „A“ mužstva.

Program krajského přeboru

Čeladná – Bohumín
Břidličná – Český Těšín
Háj ve Slezsku – Šenov
Dětmarovice – SO Bruntál
Vendryně – Frenštát p. R.
Bílovec – Slavia Orlová
Kobeřice – Krnov
Polanka – Heřmanice

Sdílej

Další novinky

Leave us a reply