První atletický závod roku 2017 nesl název „Zimní běh Kobeřicemi“. Uskutečnil se v neděli 8. 1. 2017 v areálu TJ Sokol Kobeřice. I přes extrémně mrazivé počasí mohl 28. ročník proběhnout a odstartoval se tak závod s celkovým počtem 48 přihlášených. Závodníci změřili své síly hned v několika kategoriích:

• A (muži do 39 let)
  • B (muži do 49 let)
  • C (muži do 59 let)
  • D (muži nad 60 let)
  • E (ženy)
  • Kondiční běh muži
  • Žáci do 15 let

Nejvíc zastoupenou kategorií byla kategorie C s celkem 12 přihlášenými muži, dále kategorie B s 11 muži, kategorie A s 9 muži, následovala ženská kategorie E v zastoupení 7 běžkyň a do kategorie D se přihlásilo 6 běžců. Kondičního běhu se zúčastnili 2 muži a v žáky do 15 let reprezentoval pouze jeden běžec.

Kromě krutého mrazu, museli běžci překonat trasu s délkou 9,4 Km, kterou běželi všichni z kategorie A, B, C a D. Ženy, žáci a muži, kteří se přihlásili na kondiční běh, museli běžet 4,7 Km.

Vítězové 28.ročníku závodu „Zimní běh Kobeřicemi“

„Kategorie A“:

1. Ocásek Martin
  2. Janeček Roman
  3. Poledník Michal

„Kategorie B“:

1. Dominik Ondřej
  2. Szebesta Pavel
  3. Jalůvka Tomáš

„Kategorie C“:

1. Balaž Roman
  2. Škrabánek Petr
  3. Kolich Rosťa

„Kategorie D“:

1. Denca Jan
  2. Jadrníček Petr
  3. Urbiš Vilém

„Kategorie E (ženy)“:

1. Fryzová Kristýna
  2. Dominiková Jana
  3. Jalůvková Renáta

„Kategorie kondiční běh muži“:

1. Sniehotta Patrik
  2. Stuchlík Karel

„Žáci do 15 let“:

1. Čech Jan

Díky patří všem, kdo se na organizaci běhu podíleli: AO Kobeřice, volejbalový oddíl, aj.

Všem otužilcům, kteří se běhu zúčastnili, děkujeme a již teď všechny zveme na další závod, který se uskuteční 12. 3. 2017 opět v areálu TJ Sokol Kobeřice! Sportu zdar – běhu zvlášť!!!

Kompletní výsledky závodu si můžete prohlédnut zde

Sdílej