VEŘEJNÁ SOUTĚŽ O NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKU

TJ Sokol Kobeřice, z.s., IČ 14615967, se sídlem Topolová 774, 747 27 Kobeřice, vyhlašuje veřejnou soutěž o podání nejvýhodnější nabídky na uzavření nájemní smlouvy o nájmu nebytových prostor v budově č.p. 774, která je součástí pozemku p.č. 970/2 zastavěná plocha a nádvoří a p.č. 970/8 ostatní plocha, to vše v k.ú. Kobeřice ve Slezsku, které jsou zapsány u Katastrálního úřadu pro Moravskoslezský kraj, Katastrální pracoviště Opava a LV č. 1021 (prostory pohostinství Na Hřišti včetně pergoly).

Nájemní smlouva bude uzavřena na dobu určitou pěti let.

Kritériem pro vyhodnocení nabídky bude :

• navržená cena měsíčního nájmu,
  • vize nájemce k užívání předmětu nájmu,
  • návrh spolupráce s pronajímatelem při výkonu jeho sportovní činnosti.

Lhůta pro podání nabídek je do 28. 2. 2017. Nabídku vložte do zalepené obálky s nápisem „NEOTVÍRAT“ a pošlete ji na adresu TJ Sokol Kobeřice, z.s., Topolová 774, 747 27 Kobeřice. Kromě samotné nabídky ke shora uvedeným kritériím musí nabídka obsahovat označení osoby, která nabídku podává, a to v případě fyzické osoby (jméno, příjmení, datum narození, identifikační číslo, bydliště, místo podnikání), v případě právnické osoby (firmu, identifikační číslo, sídlo, označení statutárního orgánu). Nabídka dále musí obsahovat elektronickou adresu určenou pro komunikaci s vyhlašovatelem. Nabídka musí být podepsána.

Bližší informace k této soutěži poskytne předseda TJ Sokol pan Martin Halfar – tel. 736 627 193.

TJ Sokol Kobeřice, z.s. si jako vyhlašovatel vyhrazuje možnou změnu uveřejněných podmínek soutěže a rovněž si vyhrazuje právo tuto veřejnou soutěž zrušit, a to i bez udání důvodu, a to před i po uplynutí lhůty pro podání nabídek. Vyhlašovatel výslovně připouští, aby podaná nabídka byla účastníkem soutěže změněna či doplněna.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vybrat tu nabídku, která mu nejlépe vyhovuje. Vyhlašovatel si rovněž vyhrazuje právo odmítnout všechny předložené nabídky. O tom vyhlašovatel vyrozumí bez zbytečného odkladu všechny účastníky. Žádný z účastníků veřejné soutěže nemá právo na náhradu nákladů vzniklých mu účastí v dané veřejné soutěži.

V Kobeřicích dne 27. 1. 2017

TJ Sokol Kobeřice, z.s.

zastoupen předsedou

Martinem Halfarem