Muži „A“ hrají v sobotu v Dětmarovicích

Hráči Dětmarovic budou dalšími soupeři našich fotbalistů. V současné době se nacházejí na 12. místě a k utkání s naším celkem nastupují po vítězném utkání v Břidličné. Doposud 8x vyhráli, 5x remizovali a ve 14 utkáních odešli z hřiště jako poražený celek.

Naši hráči jdou do utkání po porážce 0:1, kterou jsme utržili doma s Šenovem.  Celkově se nacházíme na předposledním místě, když jsme 9x vyhráli, jednou remizovali a v 17 utkáních jsme byli poraženi. Toto utkání zahajuje sérii tří venkovních utkání. A nejenom v tomto utkání půjde o naše bytí či nebytí v krajském přeboru.

Utkání krajského přeboru Dětmarovice – Kobeřice se bude hrát v sobotu 3. června 2017 od 17:00 hodin. Odjezd k utkání je v 15:00 hodin. Naši fotbalisté věří, že je skalní fanoušci přijedou v tomto pro nás důležitém utkání v  hojném počtu povzbudit a vytvořit tak výbornou fotbalovou atmosféru.

Program krajského přeboru na tento a příští týden

DětmaroviceKobeřice Háj ve Slezsku – Bílovec
Šenov – Čeladná Vendryně – Šenov
Slavia Orlová – Vendryně Čeladná – Dětmarovice
Háj ve Slezsku – SO Bruntál Břidličná – Bohumín
Bílovec – Český Těšín Heřmanice – Český Těšín
Krnov – Heřmanice Polanka – Krnov
Bohumín – Polanka Frenštát p. R.Kobeřice
Frenštát p. R. – Břidličná SO Bruntál – Slavia Orlová

 


Muži „B“ budou hrát v domácím prostředí s Vřesinou

Naše mužstvo „B“ čeká v příštím utkání šestý celek okresního přeboru, který získal 35 bodů. Zatím toto mužstvo vyhrálo 11 utkání, 2x remizovalo a 8x bylo poraženo. Soupeřům vsítilo 61 a obdrželo 42 branek.

Naši muži jsou na 10. místě, když 9x vyhráli, jednou remizovali a 12x prohráli.  Soupeřům vsítili 36 a obdrželi 55 branek s celkovým ziskem 28 bodů.  

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“- Vřesina  se bude hrát v sobotu 3. června 2017 od 17:00 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

 

HradecPustá Polom “B” HlavniceJakartovice
Hlavnice – Stěbořice Kobeřice “B”Vávrovice
Kobeřice “B”Vřesina Slavia Opava – Hradec  
Bělá – Slavia Opava Pustá Polom “B” – Budišov  
Hněvošice – Budišov   Bělá – Stěbořice
Litultovice – Jakartovice Hněvošice – Vřesina
Malé Hoštice – Vávrovice Litultovice – Malé Hoštice

 


Dorostenci budou hrát ve Vrbně pod Pradědem

Po vítězství se Svinovem budou hrát naši dorostenci venku s Vrbnem pod Pradědem, které se v současné době nachází na posledním místě se ziskem 9 bodů. V dosavadním průběhu 3x vyhrálo a 20x prohrálo. O favoritovi utkání tak nemůže být pochyb.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 60 bodů a to za 20 vítězství a pouhé 3 porážky. Utkání krajské soutěže dorostu Vrbno pod Pradědem – Kobeřice se hraje v sobotu  3. června 2017 od 14:45 hodin. Odjezd k utkání je ve 12:30 hodin. Dorostenci Kobeřic věří v hojnou podporu jejich fanoušků.

V tomto a příštím kole hrají:

Polanka – Darkovičky Fulnek – Polanka
Klimkovice – Vratimov Studénka – Vrbno pod Pradědem
Vrbno pod PradědemKobeřice Rýmařov – Dolní Benešov
Svinov – Studénka KobeřiceVítkov
Vítkov – Rýmařov Darkovičky – Svinov
Dolní Benešov – Horní Benešov Hradec nad Moravicí – Klimkovice

 

Příští zápas sehrají naši žáci v Dolním Benešově. Bude se hrát v neděli 4. června 2017 od 9:00 a 10:45 hodin. Společný odjezd je v 8:00 hodin. Přijďte povzbudit naše žákovská mužstva.

 

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply