Muži „A“ budou hrát klíčové utkání ve Frenštátu

Hráči Frenštátu se v současné době nacházejí na posledním místě a k utkání s naším celkem nastupují po vítězném utkání s Břidličnou, kterou doma porazili vysoko 6:1. Náš soupeř 7x vyhrál, 5x remizoval a v 16 utkáních odešel z hřiště jako poražený celek.

Naši hráči jdou do utkání po porážce 0:2, kterou jsme utržili v Dětmarovicích.  Celkově se nacházíme na předposledním místě, když jsme 9x vyhráli, jednou remizovali a v 18 utkáních jsme byli poraženi.  Také v tomto utkání půjde o naše bytí či nebytí v krajském přeboru.

Utkání krajského přeboru Frenštát – Kobeřice se bude hrát v neděli 11. června 2017 od 17:00 hodin. Odjezd k utkání je ve 14:30 hodin. Naši fotbalisté věří, že je skalní fanoušci přijedou v tomto pro nás důležitém utkání v hojném počtu povzbudit.

Program krajského přeboru na tento a příští týden

Háj ve Slezsku – Bílovec Český Těšín – Polanka
Vendryně – Šenov Dětmarovice – Vendryně
Čeladná – Dětmarovice Šenov – SO Bruntál
Břidličná – Bohumín Slavia Orlová – Háj ve Slezsku
Heřmanice – Český Těšín Krnov – Břidličná
Polanka – Krnov BohumínKobeřice
Frenštát p. R.Kobeřice Frenštát p. R. – Čeladná
SO Bruntál – Slavia Orlová Bílovec – Heřmanice

Muži „B“ budou hrát doma s Vávrovicemi

Naše mužstvo „B“ čeká v příštím utkání dvanáctý celek okresního přeboru Vávrovice, které získaly 23 bodů. Zatím toto mužstvo vyhrálo 7 utkání, 2x remizovalo a 13x bylo poraženo. Soupeřům vsítilo 38 a obdrželo 53 branek.

Naši hráči jsou na 11. místě, když 9x vyhráli, jednou remizovali a 13x prohráli.  Soupeřům vsítili 36 a obdrželi 57 branek s celkovým ziskem 28 bodů.

Utkání okresního přeboru Kobeřice „B“ – Vávrovice se bude hrát v sobotu 10. června 2017 od 17:00 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Hlavnice – Jakartovice Vávrovice – Litultovice
Kobeřice „B“ – Vávrovice Hradec nad Moravicí – Malé Hoštice
Slavia Opava – Hradec nad Moravicí JakartoviceKobeřice „B“
Pustá Polom „B“ – Budišov nad Budišovkou Stěbořice – Hněvošice
Bělá – Stěbořice Slavia Opava – Pustá Polom „B“
Hněvošice – Vřesina Budišov nad Budišovkou – Bělá
Litultovice – Malé Hoštice Vřesina – Hlavnice

Dorostenci budou hrát doma s Vítkovem

Po vítězství ve Vrbně budou naši dorostenci hrát doma s Vítkovem, který je v současné době na 12. místě se ziskem 24 bodů. V dosavadním průběhu 7x vyhrál, 3 remizoval a 14 x prohrál.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 63 bodů a to za 21 vítězství. Soupeřům jsme dali 88 a obdrželi 36 branek.

Utkání krajské soutěže dorostu Kobeřice – Vítkov se hraje v neděli 11. června 2017 od 14:45 hodin.

V tomto a příštím kole hrají:

Fulnek – Polanka Vratimov – Horní Benešov
Studénka – Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem – Darkovičky
Rýmařov – Dolní Benešov Svinov – Fulnek
KobeřiceVítkov Vítkov – Studénka
Darkovičky – Svinov Dolní BenešovKobeřice
Hradec nad Moravicí – Klimkovice

Příští zápas sehrají naši žáci venku s Vřesinou. Bude se hrát v sobotu 10. června 2017 od 13:30 a 15:00 hodin. Společný odjezd je v 11:45 hodin.