Poslední utkání sehrají muži „A“ v sobotu v Bohumíně

Pro dodržení regulérnosti soutěže byla utkání sousedů v tabulce přesunuta na stejný termín, a to na sobotu 17 hod.. Proto také naši hráči cestují do Bohumína o den dříve, než bylo původně plánováno.

Hráči Bohumína se nacházejí na vedoucí pozici KP a s předstihem několika kol slaví postup do divize. K utkání s naším celkem nastupují po prohraném utkání v Břidličné, které podlehli 1:3.

Naši budou mít těžkou pozici zvláště, když jsme poslední a v tomto utkání potřebujeme nutně vyhrát. Bohumín 20x vyhrál, 4x remizoval a v 5 utkáních odešel z hřiště jako poražený celek. Naši hráči jdou do utkání po porážce 1:2, kterou jsme utržili ve Frenštátě. Celkově se nacházíme na posledním místě, když jsme 9x vyhráli, jednou remizovali a v 19 utkáních jsme byli poraženi.  Toto utkání rozhodne o našem bytí či nebytí v krajském přeboru.

Utkání krajského přeboru Bohumín – Kobeřice se bude hrát v sobotu 17. června 2017 od 17:00 hodin. K utkání se jede auty!!!. Naši fotbalisté věří, že je skalní fanoušci přijedou v tomto pro nás důležitém utkání povzbudit a vytvořit tak výbornou fotbalovou atmosféru.

Program krajského přeboru

Český Těšín – Polanka
Dětmarovice – Vendryně
Šenov – SO Bruntál
Slavia Orlová – Háj ve Slezsku
Krnov – Břidličná
BohumínKobeřice
Frenštát p. R. – Čeladná
Bílovec – Heřmanice

 

Muži „B“ budou hrát v Jakartovicích

Naše mužstvo „B“ čeká v příštím utkání sedmý celek okresního přeboru Jakartovice, který získal 36 bodů. Zatím mužstvo Jakartovic vyhrálo 10 utkání, 6x remizovalo a 8x bylo poraženo. Soupeřům vsítilo 66 a obdrželo 56 branek.

Naši hráči jsou na 10. místě, když 10x vyhráli, jednou remizovali a 13x prohráli.  Soupeřům vsítili 39 a obdrželi 59 branek s celkovým ziskem 31 bodů.  

Utkání okresního přeboru Jakaovice – Kobeřice „B“ se bude hrát v sobotu 17. června  2017 od 17:00  hodin. Zveme všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Vávrovice – Litultovice
Hradec nad Moravicí – Malé Hoštice
JakartoviceKobeřice “B”
Stěbořice – Hněvošice
Slavia Opava – Pustá Polom “B”
Budišov nad Budišovkou – Bělá
Vřesina – Hlavnice

 

Dohrávka:  Sobota 24. 6. 2017 17:00 Kobeřice “B”Hněvošice

 

Dorostenci budou hrát v Dolním Benešově

Po vítězství doma s Vítkovem budou naši dorostenci hrát venku s Dolním Benešovem, který je v současné době na 4. místě se ziskem 44 bodů. V dosavadním průběhu 14x vyhrál, 2x remizoval a 9 x prohrál.

Naši dorostenci se nacházejí na vedoucí pozici krajské soutěže, když na svém kontě mají 66 bodů a to za 22 vítězství. Soupeřům jsme dali 90 a obdrželi 37 branek.  

Utkání krajské soutěže dorostu Dolní Benešov – Kobeřice se hraje v neděli   18. června 2017 od 11 hodin.

 

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply