K dalšímu přípravnému utkání v rámci přípravy na nadcházející ročník 1. A třídy nastoupili naši fotbalisté A mužstva v rámci sportovní slavnosti proti domácím Strahovicím. Za úmorného vedra se hrál vcelku vyrovnaný fotbal, který postrádal i vlivem počasí patřičné tempo. Po poločase, ,který vyhráli naši borci poměrem 2:1, jsme přidali ještě další tři branky a porazili jsme tak účastníka 1. B. třídy poměrem 5:1.

SK Meteor Strahovie – TJ Sokol Kobeřice 1:5 (1:2)

Branky: Kusztubajda D., Mrva D., Janík J., Kubný, Šimeček

Sestava: Stříbný, Stuchlík P., Kollek, Mrva D., Schreier 45. Jašek T.), Stuchlík R., Hlavenka, Wirth R., Janík J., Šimeček, Kusztubajda D.

Další přípravné utkání mělo naše A mužstvo odehrát v neděli 6.8. doma proti Spartaku Chuchelná. Bohužel vlivem odřeknutí zápasu ze strany hostů se utkání neuskuteční. V jednání je náhradní varianta, o které budeme informovat zde na webu nebo ve vývěskách.