Kobeřice „B“ – Otice 2:0

STŘELCI: 32. Kubný Antonín, 81. Malchárek Vojtěch

Úvodním kolem byla rozehrána také soutěž okresního přeboru. A naši fotbalisté „B“ mužstva si vedli velice dobře, neboť porazili sestupující mužstvo I. B třídy Otice poměrem 2:0.

V prvním dějství byli aktivnější naši fotbalisté, kteří ohrožovali hostující branku z brejků. Při nich se však vyznamenal skvěle chytající gólman Vitásek, na němž si dvakrát vylámal zuby Malchárek a jednou pohořel i Mrva. Do vedení jsme tedy šli až v 32. minutě, když se v nepřehledné skrumáží nejlépe zorientoval Kubný a uklidil míč přesně k týči – 1:0.

Po přestávce měly více ze hry Otice. Jejich převaha však byla pouze optická a končila před naším vápnem. Jedinou vážnější šanci si vypracoval Miroslav Byrtus, ale brankář našeho celku Jakub Stříbný skvěle zakročil. Naši hráči stále zlobili ze smrtících kontrů. V 81. minutě se nám podařilo pojistit výhru, když ideální pás Kubného zúžitkoval Malchárek – 2:0.