Rýmařov – Dorost 1:5 (1:2)

K prvnímu utkání jsme odjížděli v neděli do Rýmařova. Z počátku to byla taková oťukávaná a když jsme začínali mít herní převahu, tak v 17 min. chyboval Moravec a po centru zboku se hlavou trefil domácí Seifert 1:0. I poté byli naši aktivní, ale naše šance končily pouze rohovými kopy. Až ten čtvrtý byl úspěšný. Ve 31 min. zahrával roh Kolarčík, našel hlavu Wittka a bylo srovnáno 1:1. Ve 33 min. vyhrál ve vápně souboj Rother, dal pod sebe Stříbnému Mar. a bylo to 1:2. Tak i skončil poločas.

O osudu utkání se rozhodlo v rozmezí 66. – 70. minuty. V 66 min. Schlischka dlouhým nákopem našel Stříbného Mar. a ten sólo proměnil – 1:3. V 67 min. vnikl do vápna Švančar, dal pod sebe Kolarčikovi a ten nezaváhal – 1:4. V 70 min. Stříbný Mar. našel přesně Kolarčíka a nový kapitán mužstva se opět trefil a stanovil konečný výsledek utkání na 1:5.

Sestava: Schlischka – Švančar, Wittek, Mrovec, Moravec – Stříbný M. Kolarčík ( 71 Stromský ) Bolacky, Heim ( 78 Peterek ) – Rother, Seidler ( 53 Stříbný Stě.)

Branky: 33. a 66. Stříbný Mar., 67. a 70. Kolarčík, 31. Wittek

Výsledky krajské soutěže dorostu

Zlatníky – Svinov 4:3 (3:2)

Hradec nad Moravicí – Dolní Lhota 1:1 (1:1)

Dorost – Studénka 5:0 (3:0)

Ve středu 23.8. dohrávali naši dorostenci 2. Kolo krajské soutěže a v domácím prostředí rozstříleli Studénku vysoko 5:0.

STŘELCI: 19. Rother Filip, 38. Stříbný Martin, 45. Kubný Antonín, 46. Kubný Antonín, 83. Hartmann Adam