Velké Heraltice – Kobeřice „A“ 1:1 (0:0)

Hned v první minutě jsme měli dobrou příležitost, ale Jakub Janík nemířil přesně. Pak už o sobě dal vědět domácí tým, neboť po centrech Adama Rolného dvakrát nebezpečně hlavičkoval Jan Otipka. Naši odpověděli pohotovým volejem Mrvy, který však mířil pouze do náruče golmana Kleina. Velké Heraltice mohly udeřit ve 36. minutě. Přes Zemborskiho, Adama Rolného a Zwardoně se dostal míč k Miroslavu Rolnému, jenže domácí středopolař v tutové šanci překopl zívající kasu. Naši reagovali nepřesnou hlavičkou Kubného, který naběhl na pas Kryštofa.

Začátek druhé půle obstarala stoprocentní příležitost Adama Rolného, ale náš brakář Štencel si připsal vynikající zákrok. Na opačné straně zapomněli domácí zadáci na Hlavenku, jenže Pavel selhal. Potom si ale spravil náladu v 61. Minutě, když poslal do sólového nájezdu Kryštofa a ten zachoval ledový klid – 0:1. Domácí pak přežili klinickou smrt při ráně Jakuba Janíka do břevna. Znovu se tak uplatnilo opsané fotbalové pravidlo „nedáš – dostaneš“. V 83. minutě se totiž hráči domácího celku dočkali vyrovnáni. Štencel fauloval uvnitř šestnáctky Adama Rolného a rozhodčí po poradě se svým asistentem nařídil penaltu, kterou domácí Zemborski proměnil na konečných 1:1.