Svinov – Dorost 1:5 (1:2)

Ke svému dalšímu utkání KS dorostu zavítali naší dorostenci do Svinova. Od samotného začátku naši hráči dávali najevo, že nechtějí odsud odjíždět s prázdnou. Do dvou šanci se dostal Rother, ale poprvé trefil tyč a podruhé mu v cestě stal domácí gólman. A tak přišla 14. min. a do míče se opřel Stříbný Mar. a vedli jsme 0:1.

I ve druhém poločase byli naši hráči aktivnější a v 50. min. pronikl do vápna domácích Stromský, byl faulován, jenže nařízený pokutový kop poslal Bolacký vysoko nad. V 66. min. postupoval před domácí branku Stříbný Mar,. našel lépe postaveného Hartmanna a bylo to 0:2. O dvě minuty později přihrál Hartmann volnému Rotherovi, jehož střela skončila v sítí – 0:3. V 75. min. domácí zahrávali rohový kop, naši špatně pokryli Kostěla a jeho hlavička skončila v naší brance –  1:3. Poslední slovo měli naši hráči v 77. min., kdy aktivní Stříbný Mar. našel před brankou Švančara a ten stanovil konečný výsledek utkání na 1:4. Bylo to třetí vítězství našich dorostenců, které je dostalo do čela tabulky KS dorostu.

Branky: 14 Stříbný Mar., 66 Hartmann, 68 Rother, 77 Švančar

Sestava: Strzibný – Švančar, Wittek, Mrovec, Moravec ( 46. Kaspar ) – Heim, Bolacký, Stříbný Mar., Stříbný Štěp. ( 60. Hartmann ) – Rother, Stromský ( 72. Peterek ).

Dorost – Dolní Benešov 3:1 (1:1)

Ve vloženém 15. kole porazili naši dorostenci celek Dolního Benešova a pojistili si vedení v tabulce KS.

Ve středu jsme sehráli další mistrovské utkání proti D. Benešovu. Hosté se ujali vedení v 10. min., kdy se hlavou trefil Skroch – 0:1. Naši srovnali ve 34. min., kdy centr Švančara prodloužil Bolacký a Heim už si věděl rady – 1:1.

Ve druhém poločase naši přidali branky v 7.7 min., kdy z protiútoku Stromský dal pod sebe Hartmannovi a ten se trefil – 2:1. O zápase rozhodla 82. min., kdy Kolarčík zahrával trestný kop, míč se dostal k Peterkovi, ten hlavou našel Hartmanna, který dal lépe postavenému  Kubnému a bylo to 3:1.

Branky: 34. Heim, 77. Hartmann, 82. Kubný

Sestava: Schlischka – Švančar, Wittek ( 32. Hartmann ), Mrovec ( 60. Seidler ), Kollek,  Stříbný Mar., Kolarčík, Kubny, Heim ( 75. Peterek ) – Bolacky ( 54. Stromský ), Rother ( 54. Stříbný Stě.)