Jakubčovice – Kobeřice „A“ 5:1 (2:1)

Našim fotbalistům se hrubě nevydařilo další utkání 1. A třídy, kdy jim dal soupeř lekci z produktivity. Gólman Štencel poprvé inkasoval v 11. minutě. Jakub Janík hrubě chyboval na hranici šestnáctky a zkušený Schreier nemilosrdně trestal – 1:0. Naši hráči ovšem neházeli flintu do žita. O pouhých pět minut později se po rohu Hlavenky opřel do odraženého míče René Wirth a levačkou nádherně vymetl šibenici – 1:1. Také domácí však přispěchali s bleskovou odpovědí. Ve 23. minutě si Rybařík počíhal na přízemní centr Murina a rázem to bylo 2:1. Po vyrovnání toužil především Šimeček, jenže se dvěma nadějnými příležitostmi nenaložil zrovna optimálně.

Akcie našeho celku znovu významně poklesly ve 46. minutě, když podnikly Jakubčovice smrtící kontr a Rybařík zvýšil na 3:1. Posila domácího týmu z divizního Nového Jičína stále řádila jako černá ruka, neboť v 66. minutě završil hattrick – 4:1. Gólový účet střetnutí následně uzavřel Schreier, takže se na světelné tabuli objevil výsledek 5:1 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 23., 46. a 66. Rybařik, 11. a 70. Schreier – 16. René Wirth.

Sestava: Štencel, Stuchlík P. (70. Jašek), Havelka, Kollek (50. Kubný), Schreier, Kryštof (84. Čujek), Wirth robin, Wirth René, Janík J., Hlavenka, Šimeček.