Dorostenci vyhráli vysoko v Klimkovicích, žáci smetli M. Albrechtice

TJ Klimkovice – TJ Sokol Kobeřice 1:6 (0:3)

V hodně improvizované sestavě a jen s náhradním brankářem na lavičce jsme odcestovali k sobotnímu utkání KS dorostu do Klimkovic. Ale právě naše mužstvo bylo od začátku aktivnější a poprvé udeřilo v 7. min., kdy centr Wittka z poloviny hřiště přizvedl domácí obránce nad bezmocného brankáře – 0:1. Ve 13. min. přilétl  centr do vápna domácích, kde se dobře orientoval Stříbný Mar., hlavou přihrál Seidlerovi a bylo to 0:2. Ve 29. min. napřáhl ke střele Kolarčík, brankář míč vyrazil před sebe, kde stál Hartmann a ten nezaváhal a stanovil poločasový výsledek na 0:3.

Ve druhém poločase domácí působili dojmem, že chtějí utkání jenom dohrát, což potvrdila 52. min., kdy rozehrávku domácího brankáře vystihl Rother a pohodlně zavěsil – 0:4. V 67. min. prošel do domácího vápna Stříbný Mar., byl faulován a následný pokutový kop proměnil Hartmann – 0:5. Další radost na naší straně přišla v 70. min., a to když Kolarčík viděl volného Seidlera a bylo to – 0:6. V 72. min. kopali domácí roh, naši hráči nepokryli Mirgu, jehož dorážka skončila v naší sítí a stanovila konečný výsledek utkání na 1:6.

Branky: 7. vlastni, 13. a 70. Seidler, 29. a 67. (PK) Hartmann, 52. Rother – 72. Mirga

Sestava: Strzibný – Mrovec, Wittek, Švančar, Novák, Peterek ( 82. Schlischka ), Kolarčík, Hartmann, Stříbný Mar. – Rother, Seidler

Výsledky krajské soutěže dorostu

Klimkovice – Kobeřice 1:6 (0:3)

Zlatníky – Hradec nad Moravicí 2:7 (2:6)

Starší žáci vysoko porazili Město Albrechtice

Branky: 5. Bielák Teodor, 17. Stuchlík Ondřej, 23. Vitásek Tobiáš, 35., 54. (pen) Schiedek Daniel, 47.

Stříbný Štěpán, 50. Harazim Ivo, 68. Hanzlík Maxmilián.

Dolní Benešov – Budišov nad Budišovkou 6:1 (2:0)

Vrbno p. P. – Břidličná 5:5 (3:4)

Slavia Opava – Juventus Bruntál 6:1 (4:1)

Mladší žáci také vysoko vyhráli

Branky: 5. Stuchlík Ondřej, 13. Buchta Adam, 57. Václavík Adam, 59. Nevřela Jan, 15. Buchta Adam, 16. Stuchlík Ondřej, 41. Stuchlík Ondřej – 33. Mlčoušek Jan