Muži A porazili v domácím prostředí Krásné Loučky

Po prohře v Mokrých Lazcích přivítali naši fotbalisté za velmi nepříznivého počasí a na těžkém terénu celek Krásných Louček. Naše mužstvo si během prvního poločasu vytvořilo tříbrankový náskok, který mohl být i daleko vyšší. Další velké šance však naši borci zahodili. Hosté se k ohrožení branky téměř nedostali.

Z počátku druhého poločasu byl obraz hry podobný, naši se tlačili dopředu a vypracovali si další velké šance, avšak bez gólového efektu. Konec utkání se již jen dohrával, čehož využili hosté ke snížení na konečných 3:1.

TJ Sokol Kobeřice – TJ Krásné Loučky  3:1 (3:0)

Branky: 21. Kusztubajda Denis, 25. Stuchlík Petr, 38. Hlavenka Pavel – 74. Hudský Tomáš

Rozhodčí: Levinger, Jurček, Šafařík

Diváků: 120

Sestava Kobeřic: Štencel – Schreier, Mrva D. (74. Buchta), Havelka, Wirth René, Wirth Robin, Stuchlík P. (K) (86. Stuchlík R.), Hlavenka, Janík J. (55. Jašek), Kusztubajda (55. Kryštof), Šimeček (74. Čujek) .

Muži B uhráli v Březové bod

V sobotním utkání se střetla naše rezerva s celkem Březové. Po oboustranně opatrném průběhu utkání branka nepadla, a tak si naši odvezli plusový bod z venku.

Březová – TJ Sokol Kobeřice B 0:0

Sestava: Stříbný – Jašek L., Zbořil, Vidlák, Chudík, Václavík, Stuchlík R., Mrovec, Ohřál, Hahn, Malchárek

Dorost – TJ Ostrava-Jih 6:3 (5:2)

K nedělnímu utkání KS dorostu k nám zavítalo třetí mužstvo tabulky Ostrava – jih. Za vydatného deště to byli naší hráči, kteří šli do vedení už v 7. min., kdy po ose Stříbný Mar. a Seidler dorážel Bolacky – 1:0. Ve 14. min. odcentroval míč Kubný, našel  Seidlera a ten vyzrál na hostujícího brankáře – 2:0. Ve 25. min. našel centr Kolarčíka hlavu Bolackého a bylo to – 3:0. Ve 26. min. získal na polovině hřiště míč Kubný, obešel vše, co mu stálo v cestě a pohotově zavěsil. Poté si naši vzali oddechovou desetiminutovku, kdy udeřili i hosté a to nejprve hlavou se trefil Smetana a poté předvedl nádherný trestný kop Šlachtovský a rázem to bylo 4:2. Poslední slovo první půle měli naši to když byl faulován Kubný a sám nařízenou penaltu proměnil 5:2.

Ve druhé půli se na naší straně postupně zapojili do hry všichni náhradníci, ale branky padaly až v samotném závěru. V 79. min. byl ve vápně faulován rychlonohý

Stromský a následný pokutový.kop proměnil Hartmann – 6:2. Poslední střelecký zápis měli hosté v 85. min., kdy po naši ztrátě míče se prosadil Suchan – 6:3.

Branky: 7. a 25. Bolacký, 26. a 45. (PK) Kubný, 14. Seidler, 79. (PK) Hartmann   –  30. Smetana, 40. Šlachtovský, 85. Suchan

Sestava: Schlischka – Švančar ( 75. Kaspar ), Wittek, Rother, Moravec ( 80. Novák ), Stříbný Mar., Kolarčík, Hartmann ( 80. Stříbný Št.), Bolacký, Kubný, Seidler (58. Stromský)

Juventus Bruntál – st. žáci  2:2  (1:0)

Branky: 35. Mika Adrian, 37. Panyla Daniel – 43. Schiedek Daniel (pen.), 62. Stříbný Štěpán

Výsledky krajské soutěže starších žáků

Juventus Bruntál – Kobeřice 2:2 (1:0)

Budišov nad Budišovkou – Vrbno p. P. 16:2 (9:1)

10. Albrechtice 3 0 0 3 1:30 0

Juventus Bruntál  – ml. žáci   1:8 (0:6)

Branky: 33. Smitek Jan – 2., 14. Kubný David, 5. Střibný Vojtěch, 9. Stuchlík Ondřej, 20. Mrovec Max, 29. Liška Matěj, 50. Václavík Adam, 51. Buchta Adam