Kobeřice „A“ – TJ Vítkov 3:1 (3:1)

Kobeřice potvrdily roli favorita, když o svém vítězství rozhodly již v prvním poločase. Domácí byli skutečně naladěni na útočnou strunu, protože hned ve 12. minutě vysunul Robin Wirth kupředu rychlonohého Šimečka, který našel ve vápně nikým nehlídaného Kubného – 1:0. O chvíli později Kobeřice opět rozebraly soupeře do posledního šroubečku. Hlawenka poslal míč mezi beky na rozběhnutého Robina Wirtha a na konci pěkné kombinace stál tentokrát Šimeček – 2:0. Ve 21. minutě už byli borci z Vítkova zralí na ručník. Kollek naservíroval balon na zlatém podnose Kryštofovi a ten měl značně usnadněnou úlohu – 3:0. Domácí pak samozřejmě pod vlivem vysokého vedení polevili, což se jim vymstilo ve 29. minutě. Přes Kosta a Jurečku putoval míč k Malaníkovi a borec z vítkovského béčka trefil šibenici – 3:1. Hosté mohli utkání ještě více zdramatizovat krátce před přestávkou, jenže Pokorný po hezké individuální akci nezakončil přesně. Po přestávce fotbal vyloženě plakal. V kobeřickém dresu roztleskal fanoušky pouze Petr Stuchlík, který ve skluzu pálil nad břevno. Vítkovští na sebe upozornili při průniku Jurečky, jenže ani teď se skóre neměnilo (zdroj Region Opavsko).

Branky: 12. Kubný, 18. Šimeček, 21. Kryštof – 29. Malaník Poločas: 3:1.

Rozhodčí: Přeček Dušan – Krištof Adam, Slaný Jan

Diváků: 200

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek (80. Jašek), Schreier, Havelka, Wirth René, Wirth Robin, Kryštof, Hlavenka, Stuchlík P. (K) (83. Stuchlík R.), Kubný (71. Kusztubajda), Šimeček (64. Janík J.)