O minulém víkendu bylo naplánováno další kolo krajské soutěže I. A třídy, ale některá utkání musela být pro nepříznivý terén odložena. Mezi nimi také utkání našeho celku s domácím Slavkovem. Náhradní termín byl stanoven na neděli 12. listopadu 2017 od 13:30 hod!

Vedoucí celek Hlubiny hrál doma s nováčkem soutěže z Velkých Heraltic, kterého zdolal vysokým vítězstvím 5:0. Vyhrálo také mužstvo Bolatic na hřišti Jakubčovic, kde už vedlo 3:0, ale soupeř se nevzdal a v posledních minutách to dotáhl na zkorigování skóre na 2:3. Nerozhodně se hrálo v Darkovičkách, které hostily Krásné Loučky, utkání skončilo 1:1. Nejvíce branek viděli diváci na hřišti v Ludgeřovicích, které porazily Mokré Lazce 5:4. Souboj posledního Vítkova s Chlebičovem skončil nerozhodně 1:1, když hosté z Chlebičova po poločase vedli brankou Radka.