Hradec nad Moravicí – Kobeřice  1:1 (0:1)

K poslednímu utkání na venkovním hřišti jsme v neděli zajížděli do Hradce n. Mor.. První velkou šanci měli domácí, ale bravurně zachránil náš brankář. A tak do vedení šli naši, to když dobře prošel před domácí branku Stříbný Mar., jehož střelu brankář vyrazil a dobře postavený Bolacký v 16. min. otevřel skóre – 0:1. A protože domácí do zbytku poločasu stačili zahodit minimálně čtyři tutové šance, šli jsme do šaten s náskokem jedné branky.

Ve druhém poločase se zápas přeléval z jedné strany na druhou, kdy blíže k brance měli domácí a to se jim nakonec podařilo v 6.7 min., kdy se do míče opřel Hora a přesnou střelou přehodil špatně postaveného Schlischku. Do konce zápasu se už nic nestálo a tak oba soupeři se rozešli smírně. Naši tímto výsledkem klesli na druhé místo, ale můžou se vrátit do čela tabulky už tuto sobotu, kdy  v dohrávce hostí v domácím prostředí Polanku.

Branky: 67. Hora – 16. Bolacký

Sestava: Schlischka – Švančar, Wittek, Rother, Mrovec (58.Krzisch) – Seidler (62. Kaspar), Kolarčík (22. Novák), Hartmann, Stříbný Stěp. – Stříbný Mar. (80. Schiedek), Bolacký