TJ Sokol Slavkov – TJ Sokol Kobeřice  3:1  (1:1)

Fotbalisté Slavkova uhájili domácí tvrz i proti ambiciózním Kobeřicím, takže na vlastním hřišti během podzimu neztratili ani bod. V úvodní půlhodince hrozili výhradně domácí, jenže jejich střely postrádaly potřebnou razanci. Exslavkovský gólman Štencel si nejprve smlsnul na výpadu Glogy, aby následně zůstal ledově klidný i při pokusech Krále, Dietricha, Schneidera anebo Marka. Ve 21. minutě už lovil balon ze své sítě, když podnikl ofenzivní výlet domácí zadák Pedmilc, Gloga načechral do vápna luxusní centr a Marek prudkou hlavičkou nedal Štencelovi sebemenší šanci – 1:0. Poté však převzaly iniciativu Kobeřice. Smůla se lepila na paty především Kryštofovi, protože zazdil dvě tutovky. Nejprve mu balon naservíroval na zlatém podnose Jakub Janík, jenže Kryštof nepochopitelně minul odkrytou kasu. Vzápětí si Kryštof nabéhl na nezištný pas Hlavenky, ale našel pouze náruč Šupoly. Hosté se dočkali zaslouženého vyrovnání čtyři minuty před přestávkou. Při rohovém kopu Hlavenky se fatálně nedohodli Šupola s Hendrychem a míč překvapivě zaplul přímo do sítě – 1:1. Chleba se ovšem lámal až ve 45. minutě. Jakub Janík zajel na útočné půlce zbytečné ostře do Krále a po druhé žluté kartě zamířil předčasné do šaten.

V početní přesilovce se Slavkov dlouho trápil. Pohotové rány Schneidera, Cahla a Lazeckého netrefily cílené zařízení, takže se výsledková tajenka odhalila v 77. minutě. Přes Dietricha a Hendrycha se dostal k balonu Lazecký a s troškou štěstí překonal Štencela – 2:1. Pět minut před závěrečným hvizdem už nebylo co řešit. Po rychlém autu Hrušky se protáhl do šestnáctky Cahel, Štencel jeho přízemní centr nezachytil a Borunský zblízka pečetil na finálních 3:1.

Branka: 21. Marek Tomáš, 77. Lazecký Josef, 85. Borunský Jan – 42. Hlavenka Pavel

Rozhodčí: Šafařík Pavel – Dedek Vojtěch, Šafrán Martin

Diváků: 170

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek (84. Kubný), Schreier, Buchta (86. Kusztubajda), Wirth René, Havelka, Hlavenka, Stuchlík P. (K), Janík J., Šimeček, Kryštof (88. Stříbný)