V plném proudu probíhá příprava našeho A mužstva na jarní část 1. A třídy. O minulém prodlouženém víkendu od čtvrtku do neděle absolvovali soustředění v Areálu dobré pohody v Žimrovicích. Vzhledem ke špatným klimatickým podmínkám muselo dojít k mírné úpravě tréninkového programu, takže kromě tradičních výběhů na zámek v Hradci a do okolí zámku v Raduni se kluci věnovali nabírání kondice, síly a koordinace cvičením v místní tělocvičně. K dispozici měli také kvalitní podmínky pro regeneraci, takže si na nic nemohli stěžovat. Soustředění, které splnilo svůj účel, se zúčastnilo 16 hráčů a 2 členové realizačního týmu. Doufejme, že i s přispěním tohoto soustředění budou naši chlapci na jaro dobře připravení a porvou se o přední příčky v tabulce 1. A třídy.

Další přípravné utkání sehrají tuto neděli 4.3. ve 14 hod. na umělce v Kylešovicích proti Slavii Opava.