V sobotním poledni čekal na naše hráče další soupeř v zimní přípravě, a to přední celek 1. B třídy ze sousedních Strahovic. V prvním poločase měli naši hráči jasně navrch, kontrolovali hru a z několika šancí se ujaly 2 střely. Soupeř po chybě v obraně snížil na poločasových 2:1 pro naše kluky.

Úvod druhé půle se nám však nepodařil a i díky penaltě soupeř otočil skóre. V této pasáži hry se nám vůbec nedařilo a mohli jsme být rádi, že se neujal další z brejků hostů. Poslední 20 min. se opět hrálo podle našich not a třemi slepenými góly jsme otočili výsledek na konečných 5:3.

Poslední přípravné utkání před startem jara sehrají naši hráči proti Kozmicím, a to v sobotu 17.3. od 10 hod. Za příznivého počasí se bude hrát na přírodní trávě, místo bude ještě upřesněno. Zveme všechny příznivce!

TJ Sokol Kobeřice – SK Meteor Strahovice  5:3  (2:1)

Branky Kobeřic: vlastní, Oberherr J., Stuchlík R., Kubný, Šimeček

Sestava Kobeřic: Štencel (Ziegel) – Schreier, Mrva D., Havelka (Buchta), Janík J. (Wirth René), Stuchlík P., Hlavenka, Stuchlík R., Mezera, Šimeček, Oberherr J. (Kubný)