V sobotu 17.3. sehráli naši hráči poslední přípravné utkání před startem jarní části 1. A třídy proti celku Kozmic.  Hned v úvodní minutě utekl naši obraně útočník hostí a otevřel skóre. Naši srovnali po půl hodině hry brankou Hlavenky.

Ve druhém poločase se hrálo vyrovnané utkání, ale naši hráči byli efektivnější a po dvou brankách Tondy Kubného jsme nakonec porazili přední mužstvo 1. B třídy v poměru 3:1.

Pokud počasí dovolí, sehrají fotbalisté A mužstva první mistrovské utkání v neděli 25.3.2018 od 15 hod v domácím prostředí proti celku Velkých Heraltic. Zveme všechny příznivce!

TJ Sokol Kobeřice – TJ Kozmice  3:1  (1:1)

Branky Kobeřic: Hlavenka, Kubný 2

Sestava Kobeřic: Ziegel – Kollek (45. Buchta), Schreier, Mrva D., Janík J., Stuchlík P. (70. Kollek), Hlavenka, Wirth Robin, Stuchlík R., Šimeček, Kubný