Kobeřice B – Dolní Životice 0:3 (0:0)

Rezerva Kobeřic podala na vlastním stadionu velmi slabý výkon. První půle byla ještě vyrovnaná, i když více šancí si vypracovala hostující eskadra. Nebezpečně přitom zakončovali Hanák s Tenglerem.

Ve druhé části už otěže utkání naplno převzaly Dolní Životice. Hosté šli do vedení po hodině hry, když centr zprava s pomocí tyče uklidil hlavou za záda brankáře Hanák -0:1. Tři body pak Dolní Životice pojistily dvěma přesnými zásahy v samém závěru zápasu. Nejdříve v 87. minutě vyzval Hanák ke skórování Tenglera, jenž prošel odvážně do vápna a z úhlu procedil balon do sítě – 0:2. Než se domácí vzpamatovali z tohoto šoku, zmocnil se míče Hanák a svou druhou trefou do černého upravil na výsledných 0:3.

Branky: 60. A 88. Hanák Miroslav, 87. Tengler Jiří

Rozhodčí: Kopperberg Michal – Hrubý Heinz, Boček Matyáš

Diváků: 40

Sestava Kobeřic: Stříbný, Jašek (46. Ullrich), Gargoš, Hahn (71. Rycka), Mrovec T. (K), Bečica, Otlík (59. Kubný P.), Vidlák, Bedrich, Malchárek (46. Návrat), Konečný Š. (60. Kubeša)