Po prohraném derby s Chlebičovem  budeme hrát opět v domácím prostředí, tentokrát s Mokrými Lazcemi

Mokré Lazce budou dalším soupeřem našeho „A“ týmu. K utkání nastupují naši hosté po vítězství s Velkými Heralticemi, které porazily 3:0. Na jaře sehráli hráči Mokrých Lazců dvě utkání a v tom prvním prohráli s Oldřišovem 0:5. Celkově jsou na 9. místě se ziskem 20 bodů. Vyhráli 6 utkání, 2x remizovali a v sedmi utkáních byli poraženi. Soupeřům vsítili 34 a obdrželi 40 branek.

Naši nastupují do utkání jako třetí celek krajské soutěže I. A třídy, když získali 27 bodů. Vyhráli v osmi utkáních, 3x remizovali a v pěti utkáních prohráli. Soupeřům jsme vsítili 39 a obdrželi 30 branek. V podzimním vzájemném utkání jsme s Mokrými Lazcemi prohráli 1:3. Máme tedy svému soupeři co oplácet.

Utkání krajské soutěže I.A třídy TJ  Sokol Kobeřice – FK Mokré Lazce se bude hrát v neděli 15. dubna 2018 od 16:00 hodin na našem hřišti. Zveme všechny fotbalové fanoušky.

Program I. A třídy v tomto a příštím kole

Chlebičov – Jakubčovice Jakubčovice – Slavkov
 Hlubina – Ludgeřovice Vítkov – Hlubina
 Velké Heraltice – Krásné Loučky Ludgeřovice – Kravaře
 Oldřišov – Bolatice Krásné Loučky – Kobeřice
Kravaře – Darkovičky Mokré Lazce – Chlebičov
Slavkov – Vítkov Darkovičky – Oldřišov
Kobeřice – Mokré Lazce Bolatice – Velké Heraltice

V předzápase budou hrát dorostenci s celkem Klimkovic

Naši dorostenci vstoupí do dalšího jarního utkání krajské soutěže dorostu s mužstvem Klimkovic, které je v současné době na 7. místě. V dosavadních utkání získali 22 bodů, když 7x vyhráli, 1x remizovali a 8x prohráli. Soupeřům vsítili 48 a stejný počet branek obdrželi.

Naši dorostenci jsou na vedoucím místě tabulky krajské soutěže, když získali 46 bodů za 15 vítězství a jednu remízu. V jednom případě byli poraženi. Soupeřům vsítili 72 a obdrželi 19 branek.

Utkání krajské soutěže dorostu TJ Sokol Kobeřice – Klimkovice se bude hrát v neděli 15. dubna 2018 od 13:45 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu v tomto a příštím kole

Heřmanice – Fulnek Fulnek – Studénka
Studénka – Dolní Lhota Klimkovice – Horní Benešov
Rýmařov – Ostrava – Jih Darkovičky – Heřmanice
KobeřiceKlimkovice Dolní Lhota – Rýmařov
Dolní Benešov – Darkovičky Svinov – Polanka
Hradec nad Moravicí – Zlatníky Ostrava – Jih – Kobeřice
Horní Benešov – Svinov Zlatníky – Dolní Benešov

Muži „B“ jedou do Stěbořic

Stěbořice budou soupeřem našich mužů „B“ v dalším kole  okresního přeboru. Mužstvo Stěbořic je v současné době na 6. místě tabulky, když z dosavadních utkání získalo 27 bodů za 9 vítězných zápasů. Soupeřům vsítilo 46 a obdrželo 35 branek.

Naši hráči jsou na osmém místě, když 6x vyhráli, 2x remizovali a 7x byli poraženi. Soupeřúm vsítili 23 a obdrželi 28 branek.

Utkání okresního přeboru Stěbořice – Kobeřice „B“ se bude hrát v sobotu 14. dubna od 16:00 hodin. Zveme na toto utkání všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Program okresního přeboru na toto a příští kolo

Štítina – Hlavnice Hlavnice – Dolní Životice
Slavia Opava – Dobroslavice Vřesina – Stěbořice
Březová – Otice Kobeřice „B“Březová
StěbořiceKobeřice „B“ Otice – Litultovice
Dolní Životice – Vřesina Jakartovice – Slavia Opava
Litultovice – Jakartovice Dobroslavice – Budišov nad Budišovkou
Budišov nad Budišovkou – Hněvošice Hněvošice – Štítina

Starší i mladší žáci budou hrát v Městě Albrectice

Program starších a mladších žáků na tento a příští týden

Fulnek – Vítkov Vítkov – Město Albrechtice
Město AlbrechticeKobeřice KobeřiceJuventus Bruntál
Budišov nad Budišovkou – Dolní Benešov Slavia Opava – Břidličná
Břidličná – Vrbno p. P. Vrbno p. P. – Budišov nad Budišovkou
Juventus Bruntál – Slavia Opava Dolní Benešov – Fulnek

Utkání krajské soutěže starších a mladších žáků Město Albrechtice -TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v sobotu 14. dubna 2018 od 10:00 respektive 11:45 hodin. Odjezd k utkání je v 7:45 hodin. Přijeďte povzbudit naše žákovská mužstva.