Dorost – Hradec nad Moravicí 3:1 (1:0)

Poslední domácí utkání jsme odehráli proti třetímu mužstvu tabulky Hradci. Od začátku to bylo hodně kvalitní utkání a byli to hosté, kteří zahrozili jako první, ale brankář Strzibný byl na místě. Naši hráči se dostávali do ojedinělých šancí, hostující obrana i brankář pracovali na výbornou. Přišla však 39. min. a Seidler se protáhl do pokutového území hostů, byl faulován a následnou penaltu zkušeně proměnil Stříbný Mar. a šlo se do kabin s vedením 1:0.

Druhý poločas naši začali dobře, běžela 48. min., kdy Seidlerova střela se odrazila od břevna k osamocenému Stříbnému Mar. a jeho dorážka skončila v síti – 2:0. O deset minut později zahrával roh Seidler, míč našel Rothera, jeho přihrávka Stříbného Mar. a ten slavil hattrick – 3:0. V 88. min. hosté kosmetický upravili výsledek na 3:1, kdy po rohu se hlavou trefil Hermann. A protože se v závěru už nic nestalo, radovali jsme se nejen z vítězství v utkání, ale kolo před koncem i z vítězství v KS dorostu sezóny 2017-18.

BRANKY : 39. ,48. a 58. Stříbný Martin – 88. Hermann Daniel

SESTAVA : Strzibný –  Mrovec ( 5. Kubný Mat.), Švančar, Krzisch, Novák – Seidler ( 62. Václavík),