Jakartovice –  Kobeřice B   7:0 (3:0)

Jakartovice spustily kanonádu už po deseti minutách, když Filip uvolnil Urbana – 1:0. Ve 23. minutě prodloužil Sváček výkop gólmana Janecha na Urbana, jenž se zbavil hostujícího zadáka a neomylně zavěsil – 2:0. Dvě minuty před pauzou našel Sváček dlouhým autem Urbana, který obelstil svého strážce a zkompletoval čistý hattrick – 3:0.

V 68. minutě navíc nákop Janecha propadl za defenzivu Kobeřic a Urban takové situace umí vyřešit – 4:0. O pět minut později vybojoval Sváček míč a jako na zlatém podnosu ho naservíroval Urbanovi – 5:0. V 83. minutě byl stažen za dres v pokutovém území Heinzke a Janech z penalty pokořil svého brankářského kolegu Schlischku – 6:0. Dílo zkázy pro hosty dovršil pět minut před koncem Šimon, který usměrnil do kasy prudkou přihrávku Urbana – 7:0.

Branky: 10., 23., 43., 68., 74. Urban Radoslav, 83. Janech Michal (pen.), 85. Šimon Ondřej

Sestava: Schlischka – Gargoš R., Bečica, Chudík, Otlík  (86. Švančar M.), Bedrich (75. Lasák A.), Malchárek, Ullrich, Hahn, Rycka, Švančar S.