TJ Sokol Kobeřice – TJ Ludgeřovice     3:0  (2:0)

Kobeřice potvrdily proti trápícím se Ludgeřovicím roli favorita, když k vítězství nakročily již ve 3. minutě. Po přetaženém centru Petra Stuchlíka vracel Kryštof balon do malého vápna, kde úřadoval domácí snajpr Šimeček – 1:0. Zanedlouho hosté po rohu Kryštofa nepokryli na pětce Robina Wirtha, jehož pohotový volej však přeletěl i ochrannou síť. Skóre se tedy podruhé měnilo ve. 21. minutě, kdy vyslal Petr Stuchlík průnikový pas na rozběhnutého Šimečka a ten znovu prokázal instinkt zabijáka – 2:0. Šimeček mohl v první půli zkompletovat čistý hattrick, jenže po hrubce gólmana Hájka nezvládl zakončení.

Druhou půli otevřela slibná příležitost Pěntky, který ovšem po standardní situaci Vojtka nedokázal balon zvednout přes brankáře Štencela. V 57. minutě se opět přihlásil o slovo Šimeček, když mu adresoval skvostnou přihrávku Kryštof, ale Ludgeřovice infarktovou chvilku přežily. Šimeček ale neházel flintu do žita. Toužebně očekávané třetí trefy se dočkal v 72. minutě. Agilní Kryštof směřoval do šestnáctky prudký centr a Šimeček stál ve správný moment na správném místě – 3:0 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 3., 21., 72. Šimeček Adam

Rozhodčí: Tvardek Erik – Kielar Jakub, Šabacký Filip. Delegát: Neděla Martin

Diváků: 175

Sestava Kobeřic: Štencel – Ševior P. (9. Čujek), Hartmann P., Buchta (77. Stuchlík R.), Wirth René, Mezera (66. Oberherr J.), Kubný A., Wirth Robin, Stuchlík P. (K) (77. Stříbný M.), Kryštof, Šimeček