No image

TJ Sokol Kobeřice B – Slavia Opava 0:2 (0:1)

Slavia hned od prvních chvil dominovala a vedení se ujala již ve 4. minutě, když se dostal k míči Mařádek, vniknul s ním do vápna a bodlem ho umístil k přední tyči – 0:1. V dalším průběhu poločasu zazdili šance Mařádek s Mužíkem.

Ani ve druhé části se obraz hry na trávníku nezměnil, jen ubylo příležitost. Uklidňující zásah zaznamenali hosté až osm minut před závěrečným hvizdem, když si balon po trestnému kopu našel Kavan a jeho střelu nešťastné tečoval do vlastní kasy kobeřický Gargoš. Domácí mohli ještě v závěru snížit, ale Otlíkův trestňák tygřím skokem vyškrábl zpod šibenice opavský gólman Lorenz (zdroj Region Opavsko).

Branky: 4. Mařádek Lukáš, 82. Gargoš Roman (vl.)

Sestava: Schlischka – Gargoš R., Bečica (26. Ullrich), Bedrich (32. Švančar), Návrat, Petroš, Hahn, Stuchlík R., Otlík, Malcharek (66. Vidlák), Lasák D. (85. Václavík)