Fotbalisté A mužstva  absolvovali od čtvrtku 21.2. do neděle 24.2. soustředění v Areálu Dobré pohody v Žimrovicích. Soustředění se zúčastnilo 19 hráčů včetně tří dorostenců a dva členové realizačního týmu. Kromě tradičních výběhů na zámek v Hradci nad Moravicí, do okolí zámku v Raduni a hotelu Belaria, se kluci věnovali nabírání kondice, síly a koordinace cvičením v místní tělocvičně. K dispozici měli také kvalitní podmínky pro regeneraci, kdy využívali místní sauny a vířivku. Soustředění splnilo svůj účel a tak doufejme, že hráči budou na jaro dobře připraveni a porvou se o přední příčky v tabulce 1. A třídy.

Další přípravné utkání sehrají tuto sobotu 2.3. v 10 hod. na umělce v Chlebičově proti Hradci n/M. Od 16 hod. bude v Pohostinství Na hřišti v Kobeřicích probíhat výroční Valná hromada, na kterou jsou zváni všichni členové TJ Sokol.

Fotky: