TJ Družba Hlavnice – TJ Sokol Kobeřice B   5:0 (3:0)

Branky: 5., 83. Liška Tomáš, 41., 69. Pasterňák Ondřej, 44. Klein Daniel

Sestava: Stříbný – Hahn (29. Ullrich), Bedrich (K), Bečica, Chudík, Návrat, Malchárek, Kubeša, Mrovec (62. Lasák D.), Rycka, Vavřínek

Hlavnice po celý zápas tvrdila muzik, takže Kobeřice, které hrozily jen střelami z dálky byly rády, že si odvezly jen pětigólový příděl. Domácí šli do vedení už po pěti minutách, když vyraženou ránu Kleina dopravil do sítě Liška – 1:0. Další gólové údery přišly před pauzou. Ve 41. minutě si prohodili role Klein s Liškou a bylo to 2:0. O chvíli později přesně odcentroval Wolf a Pastěrňák s přehledem zavěsil – 3:0.

Dvacet minut před koncem fauloval brankář Stříbný domácího Lišku. K  exekuci  pokutového kopu se postavil gólman Kirchner, jehož pokus sice zatřásl jenom tyčkou, ale Pastrňák přispěchal s úspěšnou dorážkou – 4:0. Poslední trefu si Hlavnice schovala na 83. minutu, když Steyer přehodil Střibného a tísněný Liška doklepl do sítě – 5:0 (zdroj Region Opavsko).