TJ Sokol Kobeřice – FK Viktorie Chlebičov     0:3   (0:1)

Kobeřice nedokázaly využít nečekaného výpadku Fulneku, když na vlastním stadionu přenechaly všechny body Chlebičovu. Hostům výrazně pomohla zdánlivě neškodná standardní situace Kužela, kdy clonící Matyášek pustil míč chytře za sebe a gólman Štencel nestačil zareagovat – 0:1. Favorit mohl reagovat po trestňáku Kubného, jenže brankář Josefus se nenechal překvapit a vzápětí zlikvidoval i dorážku Oberherra. Na opačné straně způsobil rozruch Radek, když pálil zboku přímo do Štencela.

Fotbalisté Chlebičova si zopakovali gólovou radost ve 47. minutě. Po nedůslednosti kobeřických zadáků se opět prosadil Kužel – 0:2. Domácím naopak zvlhl střelecký prach, což jasně dokumentoval nepřesný volej Robina Wirtha po rohovém kopu Petra Stuchlíka. Poslední hořkou pilulku lídr soutěže spolkl v 65. minutě. Korbel s Mošou se přiřítili do velmi nadějné pozice a Korbel nasadil Štencelovi potupné jesličky – 0:3. Labutí píseň Kobeřic zapěl Kubný, který z nebezpečného trestňáku zamířil kousek vedle tyče. O poslední slovo se pak přihlásil Kužel, jenže ceněný hattrick nezkompletoval. Tento moment ovšem hostům náladu nepokazil, protože si odváželi tříbodovou nadílku. Domácí nejenže nezvýraznili svůj náskok na čele tabulky, ale navíc ještě přišli o vyloučeného stopera Hartmanna (zdroj Region Opavsko).

Branky: 10., 47. Kužel Lukáš, 65. Korbel Adam

Rozhodčí: Krištof Adam – Podracký Pavel, Těžký Michal

Diváků: 120
Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek (59. Čujek), Hartmann P., Wirth Robin, Wirth René, Kryštof (86. Stříbný), Kubný A., Ševior, Stuchlík P. (K), Šimeček, Oberherr J. (57. Mezera)