Kobeřice B – Březová 1:2  (0:1)

Poslední Kobeřice nedaly svou kůži lacino, když Březovou pořádně potrápily. Nejprve zahrozila domácí družina, ale Hahn mířil pouze do brankáře Hromady. Vedení se tak ujala favorizovaná Březová, když kapitán Šustek úspěšně asistoval Martinu Šuhajíkovi, který střelou na zadní tyč rozvinil síť – 0:1.

Druhý gólový úder si Březová schovala na začátek druhé půle, když se po standardce odrazil balon k Lodňánkovi, který viděl dobře postaveného Kopýtka, jenž placírkou nedal gólmanu Stříbnému šanci – 0:2. Kobeřice zdramatizovaly zápas deset minut před koncem, když nejdříve Návrat zatřásl břevnem a Kubeša pohotově uklidil míč do sítě – 1:2. V samém závěru mohli domácí dokonce vyrovnat, když David Janík smolně orazítkoval horní tyčku (zdroj Region Opavsko).

Branky: 81. Kubeša Matěj – 12. Šuhajík Martin, 47. Kopytko Daniel

Sestava: Stříbný – Ullrich, Hahn (50. Kubeša), Bečica, Návrat, Rycka, Malchárek, Konečný (67. Kaspar), Wittek, Janík D., Janík L.