TJ Sokol Kobeřice B – TJ Sokol Štěpánkovice B    1:3  (0:1)

Branky: 84. Bedrich Ondřej – 5. Vendelín Jiří, 50., 61. Harazim Vlastimil

1. BFK Frýdlant n/O – St. dorost   4:3 (2:1)
Další utkání KP dorostu mělo v sobotu vynikající úroveň, hrálo se nahoru dolů ve vysokém tempu. Naši šli do vedení brankou Hartmanna, ale domácí do poločasu skóre otočili brankami Milada a Indry. Po změně stran naši dvakrát srovnali vedení domácích, ale nakonec se radovali domácí brankou pět minut před koncem. Bylo to takové remízové utkání, ve kterém jsme si bohužel nepohlídali standartní situace.

Branky:  25., 65. Milar Matěj, 31. Indra Martin, 85. Papík Tadeáš – 15. Hartmann Adam, 60. Švančar Sebastian, 69. Stromský Filip

Sestava: Strzibný – Novák, Kolarčik, Krzisch, Bielák – Hartmann, Schlischka, Stříbný, Stromský – Schiedek ( 46 Pašek ), Švančar

1. BFK Frýdlant n/O – Ml. dorost   2:6 (0:1)
V utkání mladšího dorostu zaujala v první půli jen dalekonosná střela Kretka, která přeskočila domácího brankáře. Po důrazné domluvě o poločase to ve druhé půli byl z naší strany brankostroj a skóre se zaslouženě zastavilo na skóre 2:6.

Branky:  70., 79. Papík Tadeáš – 16. Kretek Tadeáš, 49., 73. Václavík David, 57., 58. Pašek Daniel, 63. Zvoník Dušan

Sestava:  Bielak – Kretek, Schiedek, Stříbný, Pašek, Hanzlík, Kolečkář, Zvoník, Halfar, Kašpar, Vitásek, Harazim, Václavík

St. žáci – FC Vítkovice 1919  6:0  (5:0)

Branky:  4., 7., 10. Stuchlík Ondřej, 20., 42. Döhner Martin, 33. Birtek Michal

Ml. žáci – FC Vítkovice 1919  3:1  (2:1)

Branky:   9. Václavík Robin, 11. Grigarčík Nikolas, 54. Laburda Šimon – 15. Maralík Karel