A muži prohráli doma s Břidličnou

Kobeřice si proti Břidličné nechaly vítězství hloupě proklouznout mezi prsty, když v závěru prohospodařily solidní náskok Začátek jim ovšem moc nevyšel, protože se nejprve zranil Večerek a pak si dokonce Ševior vsítil kuriózního vlastence – 0:1. Svěřenci trenéra Christopha si zlepšili náladu ve 22. minutě. Po trestňáku Kubného neudržel gólman Zifčák balon v rukavicích a Buchta zareagoval ze všech nejrychleji – 1:1.

Nástup do druhé půle bohužel domácím zhořkl, neboť nechali snadno zakončit Dvořáka – 1:2. Kobeřice se ovšem nevzdávaly a skóre bleskově otočily. Hlavním protagonistou dění na trávníku se stal Šimeček, který si nejprve zaběhl za hostující zadáky (2:2), aby mu pak míč naservíroval na zlatém podnose Martin Střibný (3:2). Potřebnou pojistku následně odmítli Martin Střibný s Rotherem, kteří zamířili kapánek vysoko. Domácí toho litovali dvojnásob v 81. minutě, protože se po absolutním kolapsu jejich defenzivy trefil Holčák – 3:3. Právě Holčák nakonec rozluštil výsledkovou tajenku, když z rohu šestnáctky zakroutil balon nechytatelně do vzdálenějšího víka – 3:4.

TJ Sokol Kobeřice – TJ Břidličná     3:4   (1:1)

Branky: 22. Buchta Jan, 52., 54. Šimeček Adam – 12. Ševior Pavel (vl.), 47. Dvořák Libor, 81., 84. Holčák Josef

Rozhodčí: Jurajda David – Priesol Daniel, Janeček Jan.

Diváků: 190

Sestava Kobeřic: Štencel – Stuchlík P., Hartmann, Buchta, Ševior, Večerek (5. Kubný), Wirth Robin (K), Stříbný M., Kryštof, Láník (64. Rother), Šimeček (84. Stříbný Š.)

TJ Sokol Kozmice B – TJ Sokol Kobeřice B    3:4  (2:2)

Branky: 31. Burda Jan, 39. Sýkora Jakub, 53. Ohřál Jan – 4. Slanina Otakar, 40. Náhlík Robin, 71. Návrat Jan, 91. Hartmann Patrik

Juventus Bruntál – St. žáci   0:2  (0:2)

Branky: 33. Volný Daniel, 35. Buchta Adam

Juventus Bruntál  – Ml. žáci   2:3  (1:2)

Branky:  6. Štulrajter David, 53. Maněk Jakub – 11. Václavík Robin, 26. Mrovec Max, 48. Stříbný Vojtěch